Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehet telepatikus oka annak,...

Lehet telepatikus oka annak, hogy néhány napja mindig ugyanabban a kora hajnali időpontban felébredek "csak úgy"?

Figyelt kérdés

Mással is történt már hasonló?

Köszi, ha válaszoltok! : )


2010. dec. 11. 18:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nálam sokszor van ilyen. Nem hinném, hogy spirituális, inkább csak a belső óránknak hívnám :)
2010. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

....a "belső óra" meg is állná a helyét abban az esetben, ha nem hajnali 1/2 5-kor jelezne- akár éjfélkor, akár 1/2 2-kor fekszem le- miután én rendszeresen 9 után szoktam kelni...

De köszi a választ! : )

2010. dec. 11. 18:23
 3/17 anonim ***** válasza:
Képzeld,egyszer mentünk horgászni,és tudtam,hogy hajnali ötkor fel fognak ébreszteni,már nagyon vártam,erre felébredtem magamtól öt előtt öt perccel! :)
2010. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan vagyunk így, este, vagy hajnalban azonos időpontokban felébredünk. Elég általános ez.

Semmi telepatikus oka nincs. Vagy valami olyan fény, vagy zajhatás ébreszt fel, ami mire felébredsz, elmúlik, pl. akkor megy valami repülő, menetrend szerinti busz, vagy bármi. Azt is mondják, hogy még az őskorban az ember szakaszokban aludt és ezért van, hogy sokan mindig egy azonos időpontban ébrednek fel éjszakánkét.

Ráadásul éjszaka méregtelenít a szervezet is, 3 és öt óra között pont pl a tüdő, 1 és 3 között a máj. Ha valamivel megterhelted a szervezeted, pl. keveset vagy friss, tiszta (nem szmogos, városi) levegőn, vagy nem táplálkozol egészségesen, akkor elképzelhető, hogy a méregtelenítési folyamat idején felébreszt a szervezeted.

Tehát nem kevés oka lehet és nem kevesen járnak hasonló cipőben.

2010. dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
51%

Persze csak is telepatikus oka lehet uram atyám.... -.-"

Hozzászoktál, hogy akkor kelsz és már magadtól felébredsz abban az idöpontban..

2010. dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a 4. típusú találkozások c. filmet, abból megtudod miért van :D
2010. dec. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, mindig pontban hajanli 3-kor ébredtem fel, és utána nagyon nehezen aludtam vissza néhány hónapig. Már elmúlt, nem tudom mi okozhatta.
2010. dec. 12. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

19:13 valszeg nem olvastad el a kommentemet, amiben leírtam, hogy rendszerint 9 után kelek... mind1

Viszont amit egy későbbi válaszoló írt, azzal teljes mértékben egyet kell, hogy értsek, mármint ami a szervezet méregtelenítő folyamatait illeti... 3-5 óra között valóban a tüdő méregtelenít, tegnap este rákerestem. Ennek tükrében már össze is állt a kép...

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2010. dec. 12. 09:58
 9/17 A kérdező kommentje:

Ja, nem későbbi válaszoló írta, hanem a 18:55-ös! : )

bocsi

2010. dec. 12. 10:00
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...De én azt is tudom,hogy pl. nincs meg a telóm,vagy nem találok elemet az órába,akármi...akkor mondom hogy reggel hatkor felkelek. És mindig felkelek,mintha lenne egy vekker bennem. XD Vagyis hát arra gondolok. :D És amúgy nem hatkor kelek hétköznap,szal nem vok hozzászokva.
2010. dec. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!