Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges, hogy a kiskutyám...

Lehetséges, hogy a kiskutyám felpörgött a cappuccino-tól?

Figyelt kérdés
Adtam neki kb. 0,3 dl bolti cappuccino-t és utána teljesen felpörgött, meg a szeme is picit kidülledt. Lehet baja tőle? 9 hós bichon havanese.

2014. szept. 17. 09:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is elképzelhető, és ha elakarod pusztítani akkor adj neki továbbra is.. Néha tényleg nem értem az embereket, hogy miért ilyen töketlenek.. A cappucino, csoki, és sok más étel a legtöbb állatnak akár életveszélyes is lehet.
2014. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
miért kell kávét adni egy kutyának?
2014. szept. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Firestorm ***** válasza:
100%
Mert bichon és gyerekként illetve emberként van kezelve szóval muszáj reggel megkoffeineztetni a kutyát,mert mekkora jó már...Még jó,hogy ilyen fiatalon a szívét már tönkre akarják cseszni.
2014. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Szép nem vagy, hülye ne legyél...
2014. szept. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon megért már, hogy a kutyatartást engedélyhez kössék.

Alapkövetelmény lenne, az alapfokú kutyaélettani ismeret, kutyatartás szabályainak ismerete.

2014. szept. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

Kíváncsi vagyok, a most 100%-on álló válaszokat mikor fogják lenyomni agyhalottak. Szegény kutya! A gazdája helyesen sem tud írni, mérgezi a kutyát, s még meg is kérdezi, hogy lehet-e baja.

Azért illene egy szakkönyvet elolvasni kutyatartónak. Még ha gyerek is vagy esetleg. Lehet kapni egyszerű nyelvezetűt is kis kutyabarátoknak.

2014. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ezt csak direkt, idegesítésként rakta fel az illető. Tudta mire "harapnak" a normálisabb válaszolók. :/
2014. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Mielőtt teljesen szétszapulnátok, elmondanám, hogy ne gondoljátok, hogy minden áldott nap adok neki, most adtam először és én is megijedtem! Nem kell rögtön letámadni, nem azt írtam, hogy rendszeresen adok neki, hanem, hogy most adtam és mi lehet a következménye. Rögtön letámadtok!
2014. szept. 17. 11:35
 9/26 A kérdező kommentje:
Ja! És 6-os válaszoló: miért nem tudok helyesen írni? Osztályelső voltam általánosban nyelvtanból. Esetleg arra gondolsz, hogy "hós", a "hónapos" helyett? Igenis szokták így használni, hogy hós, na mindegy.
2014. szept. 17. 11:37
 10/26 Firestorm ***** válasza:
100%

Egyáltalán mi a francnak adtál neki?Milyen felindultságból?

Másik őszintén ki nem tojja le,hogy osztályelső voltál,ha az agyadat nem tudod használni,hogy mi való egy kutyának és mi nem?

Adj neki 3 tábla csokit lehetőleg étet,mert az is könnyen végez vele.Nekem soha nem fordult meg a fejemben,hogy kávét,energiaitalt,alkoholt,drogot adjak az állatomnak.Nem ember,hanem állat attól függetlenül,hogy többet érnek a legtöbb embernél.

2014. szept. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!