Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom ezt minden éjjel?

Miért álmodom ezt minden éjjel?

Figyelt kérdés

Kb 4-5 napja folyton azt álmodom, hogy itt vagyok az ágyamba próbálok aludni egyszer csak betörik az ablak, majd a háttérbe skrillex bangarang zene megy aztán megmar egy kígyó és egy szellem szerű boszorkány beugrik elém és sikít mint egy k*rv*.....?

Mi a fenéért álmodok ekkora baromságot? És elég ilyesztő és fájdalmas....



2015. jan. 22. 01:21
 1/2 anonim válasza:
Azt jelenti hogy nagyon elenk a fantaziad. Probalj meg masra gondolni, erdekes dolgokat csinálni napközben, nezz meg valami jo, vidam filmet. Egyebkent hol harap meg? Erzed napkozben is, hogy ott faj? Akkor amiatt is lehet a kigyo :)
2015. jan. 22. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Lefekvés előtt hallgatsz zenét vagy nézel valami monitort? Vagy eszel nehéz kaját?


Általában akkor szoktak ilyen hülye álmok történni.

Bár én is hallgattam már skrillexet este és nem volt semmi bajom.


Nézd meg álomfejtésban (alom.puha oldal) kulcsónak szerintem kígyót vagy ablakot vagy boszorkányt, szellemet nézz.

Ha sokat álmodod ezt, akkor valószínűleg valami frusztrál a valóságban.

2015. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!