Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon durva "álmom" volt....

Nagyon durva "álmom" volt. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tegnap este azt álmodtam vagyis nem is tudom hogy álmodtam e mert miközben történt a képére már félig ébren voltam vagy már az elejétől félig ébren voltam , nemtudom...


De lényeg : A lakásunkba lévő folyóson voltam(álmomban) ,méghozzá pedig úgy hogy az én ajtóm mellett van közvetlen jobbra a folyosó végén a fürdőszoba.

A fürdő szobával álltam szembe.


Tehát végül is az ágyamtól 4 méterre , a fürdőszoba ajtó nyitva volt egy kisebb fény gömb világította be amely nagyon lassan mozgott le - fel és felém és én ő felé, és utánnna hírtelen mikor már közel volt belém szált. (kb 8 másodperc alatt történt).

Ekkor viszont olyan BOLDOGSÁGOT és ÖRÖMÖT tapasztaltam meg, amit életembe soha, az életembe lévő legboldogabb pillanatok SOKSZOROSAINAK AZ INTENZITÁSÁT éreztem, nem csak fejben hanem testben és mély nyugalmat is éreztem.


Olyan jól és meglepetten éreztem magam így kb 10 másodpercig , hogy meg ijedtem tőle hogy mi történik most velem. (A felénél már éreztem hogy valamennyire ébren vagyok). És ahogy megijedtem jelenségtől hiába volt isteni érzés eltávozott(gondolom mert meglepődtem)....


Mikor felébredtem teljesen a végére azt mondtam magamnak hogy ez nem csak egy "egyszerű álom" volt , hanem megfogalmazhatatlan állapot amit jól éreztem de nem fogom tudni újra átérezni ezt vagy leírni ha vissza gondolok rá... Utána álmosnak éreztem magam , mondtam felébredés után. Rá 2 percre vissza aludtam de tudtam hogy erre biztosan emlékezni fogok, meg is maradt nap közben eszembe jutott és tudom hogy van valami jelentősége.


Persze örülök neki mert egy nagyon pozitív töltetet éreztem át....


Valamiért úgy érzem(és már úgy éreztem amikor félig magamnál voltam), hogy ez nem csak az elmém műve volt.

Életem eddigi legjelentősebb pillanatai....


Szerintetek mi történhetett , mi ez az egész?



2015. jan. 22. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem átpillantottál egy másik dimenzióa és ott találkoztál valamivel...Ezekről a fényes gömbökről sokszor azt állítják, angyalok, vagy természetszellemek, tündérek.Tehát általában pozitív "lények".De hogy ezt mivel érdemelted ki, azt csak te tudhatod.
2015. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem alvásparalizis közbe volt ilyen még összel. Az enyém kb 5 percig tartott, nem is történt semmi csak közbe éreztem azt a végtelen dicsőség-érzést, és azt hittem hogy figyel Isten. Tudtam mozogni, de nem akartam, és végig azt hittem hogy ébren vagyok. Nem történt semmi, nem láttam semmit de a végén bejött a bátyám, pedig egyedül élek és ekkor felébredtem.
2015. jan. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!