Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez beteges? Vagy mit gondoltok...

Ez beteges? Vagy mit gondoltok? Nagyon durva? 20L

Figyelt kérdés
Van 3-4 csaj, akinek nagyon tetszik az oltozkodese. Felirom magamnak, hogy milyen szerko van rajtuk, es megprobalom beszerezni azokat en is.
2013. jún. 24. 16:08
 1/8 anonim válasza:
61%
betegesnek nem beteges csak mért akarsz másokra hasonlitaani .....legzél önmagad az a legjobb :)
2013. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy beteges! Régen én is ezt csináltam, csak én újságokból meg internetről néztem a képeket, és azon gondolkoztam hogy én honnan vehetném meg őket. Szerintem teljesen jó dolog ez arra, hogy egy kicsit fejleszd a stílusod. Én ma már inkább úgy vagyok vele, hogy ami megtetszik azt megveszem, de nekem sokat segített anno. :DD
2013. jún. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ami tetszik nekem, de nincs masnak megveszem, de ha latok mondjuk egy szep feher ruhat a csajon, eszembe jut, hogy oh, hat nekem is kell, es felirom, hogyha latok valahol megvegyem
2013. jún. 24. 16:37
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
nem gaz ez annyira
2013. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ez tök aranyos:D:DD van egy külön kis füzetkéd? vagy gépen egy txt-d? mi a neve?:D
2013. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nincs fuztetem, emlekeztetobe szoktam irni a telefonon
2013. jún. 24. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:

egyem meg :) cuki vagy :)

21/F

2013. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Én mondjuk nem írom fel, de gyakran van, hogy látok valami jó cuccot valakin, ami a vállfán egyáltalán nem nézett ki jól, és így döntöm el, hogy én is szeretnék valami hasonlót:D
2013. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!