Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Összefüggésben lehetnek?

Összefüggésben lehetnek?

Figyelt kérdés

Egyik álmomban egy helyen megjelent egy lény. Nem tudom, mi volt, sőt, nem is láttam, de hirtelen egy férfivé változott. Én pedig nagyon szerettem őt. Nem láttam az arcát se, de nagyon szomorú(?) volt, én pedig megvigasztaltam, az arcát simogattam, pont ezért nem láttam. Kócos, hullámos, kissé hosszabb haja volt. Aztán kérte, hogy menjek vele, én pedig beleegyeztem. Az álomnak volt több része is, de már nem emlékszem, talán csak arra, hogy később ő eltűnt.

Másnap facebook-on rám írt az ,,exem", akivel hónapok óta nem beszéltünk, és ,,visszakönyörögte" magát.

Lehet valami köze az álomnak hozzá? Máskor azt álmodtam, hogy egy ismerősöm az égő házunkat oltotta, másnap pedig épp próba-tűzriadón vettem részt vele. Előtte nem is tudtam ,hogy egyáltalán lesz, és hogy találkozni fogok vele.


2015. jan. 24. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi köze lenne az álomnak a valósághoz?
2015. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!