Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez összefüggésben lehet?...

Ez összefüggésben lehet? Nagyon fontoos. Segítség!

Figyelt kérdés

anyukámnak mozog a foga, bevan gyulladva, az arca felvan dagadva. most jött haza a fogorvostól.

(gyökérkezelték,meg gennyes.. és egyszer ebbe halt meg az egyik ismink, hogy a genny felment az agyába:S vagyis ilyesmit mondott előbb anya)

de a bátyám meg foggal álmodott, anya szerint: halál

ez lehet vmi összefüggésbe? vagy nem?

nagyon félek :'(

16/L


2010. nov. 12. 11:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggésben, viszont anyukád menjen vissza a fogorvoshoz, ha nem szűnt meg a fájdalom, sőt mozog!
2010. nov. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kategóriát tévesztett kérdés.. bátyád azért álmodott foggal, mert előtte beszéltetek róla és ez volt a fejében.. én is sokszor álmodok az aznap történt dolgokkal kapcsolatosan.. ennyi az egész, félni ráérsz akkor ha az orvos mond rosszat
2010. nov. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Genny az agyába...

Ilyen nincs. Fertőzésbe, gyulladásba bele lehet halni, de nem így. Anyukád volt orvosnál, kezelik, semmi baja nem lesz.


Az álomfejtésnek pedig semmi tudományos alapja nincs.

2010. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

bátyám nem tudott arról,hogy anyukámnak fáj a foga..

este kezdett el neki fájni, amikor bátyám már aludt :/

2010. nov. 12. 11:24
 5/13 anonim ***** válasza:
nem értem, miért nem megy vele vissza a dokihoz? huzassa ki aztán megszűnik a probléma.
2010. nov. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
csatlakozom az előttem szólohoz! különben meg amit gondolsz az egy nagy baromság már bocs!
2010. nov. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy nem kell foglalkozni az álommal, orvoshoz kell menni és ott megmondják, hogy kell-e aggódni vagy nem.
2010. nov. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Kloy válasza:

Ha babonás vagy, akkor hiszel ilyenekben. Amúgy meg szerintem nincs összefüggésben. Amúgy ezt olvasd el:


- Fogat enni: halál.

- Fogad, ha kihull: egy atyádfia meghal.


Az 1756-os könyv szerint:

- Fogadat szádból kiszedni: siralom.

- Első fogat elveszíteni: nehéz felejtés.

- Fogaid, ha mind kifutnak: egészségesnek gonosz; betegnek egészséget jegyez.

- Fogaid ha összenőnek: tévelygés, visszavonás.

- Rothadt fog, ha kihull: jó.

- Fejér fog, aranyos fog: jó.

- Fog (viaszból): szörnyű halál.

- Fog fehérónból: kisebbség.

- Üveges fog: halál.

- Ezüstfog: gazdagság.

- Fogaid, ha másodszor nőnek: jó.

- Fogaidat tisztítani: nagy ártalom.

- Fogaid, ha elédbe esnek: gyermekeid halála.

- Fogaid nyelveddel kitolni: dolgaidnak jó vége.


Szóval a tizenhatból csak öt jelent halált. Ez jó arány.

2010. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

jó lehet h hülyeség h feltettem a kérdést csak nagyon félek. de szerintem ezt meglehet érteni :S

de zeke szerint mégse :S

köszönöm. :////

2010. nov. 12. 11:31
 10/13 anonim ***** válasza:

Én megértem.És engem az álomfejtés is foglalkoztat,hiszek benne.Csakhogy!az álmoskönyv legfeljebb szórakozásra jó,abban komoly ,hihető választ nem fogsz találni.Az kb olyan,mint a napi horoszkóp,elolvasni érdekes,aztán vagy bejön,amit ott leírtak,vagy nem...

Szóval,ne aggódj bátyád álma miatt.Mivel közeli kapcsolatban vagytok,így természetesen nagyobb a tudati összeköttetés közöttetek és bátyád álmában így kaphatott információt arról,hogy anyudnak fáj a foga.Kicsit hasonló ez,mint a telepátia...

Hogy ne kelljen tovább aggódnod,az lenne a legjobb megoldás,ha rábeszélnéd anyukád,hogy menjen el újra a fogorvoshoz(vagy egy másikhoz)és mondja meg,hogy továbbra is probléma van a fogával.Addig pedig vegyen be valami fájdalom csillapító,gyulladáscsökkentő gyógyszert.Ha belázasodna,akkor gyanakodhat rá,hogy komolyabb gondot okoz a fog esetleg.

2010. nov. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!