Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek léteznek azok a...

Szerintetek léteznek azok a bizonyos fekete szemű emberek/lények?

Figyelt kérdés

Múltkor olvastam pár oldalon, hogy többen láttak olyan embereket, akiknek teljesen fekete volt a szemük, semmi fehér rész. Nem kontaktlencse volt. Állítólag ha meglátjuk őket szörnyű érzésünk lesz, és mindig be akarnak jutni a személyes szféránkba. Mármint a házunkba, kocsinkba stb. Kérik, hogy engedjék be őket de engedély nélkül nem léphetnek be. Ilyeneket olvastam, és voltak tapasztalatok is.

Szerintetek léteznek? Láttam néhány képet róluk, ami persze nem valódi csak olyan "valahogy így nézhetnek ki" képek, de kirázott tőle a hideg.



2012. aug. 13. 15:53
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem léteznek.

Az lehet, hogy olyan ember létezik, akinek valamilyen genetikai vagy bármiféle betegség miatt a szemfehérje nem fehér, hanem mondjuk fekete.

És az is lehet, hogy az embereket ettől kirázza a hideg, mert nem természetes.

De ettől még nem boszorkányok vagy gonoszabbak, mint bárki más...

A vöröshajúak sem, a szőkék sem, a feketék sem, a négerek sem, a fehérek sem, satöbbi... És azok sem, akik csak két hangot tudnak kiadni és szellemi fogyatékosok. Van, akit például tőlük ráz ki a hideg, mégis tudjuk, hogy nem szörnyetegek, hanem beteg emberek.

2012. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
27%
Igen léteznek. Amikor az annunakik a földön voltak, néha titokban emberekkel háltak. Az eredmény mindig ember kinézetű, fekete szemű gyermek volt. Ezeknek az utódaival lehet ma is találkozni.
2012. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 A kérdező kommentje:

Nem, ha léteznek ezek nem igazi emberek, hanem ilyen szellemfélék, itt-ott felbukkannak,halálfélelem lesz úrrá azon aki látja őket, ahogy írtam, be akarnak jutni hozzánk, de csak hívásra mehetnek, ha nem hívják őket, akkor dühbe gurulnak, vagy köddé válnak. Nincs otthonuk.

Itt is olvastam:

[link]


2. válaszoló: nem értem mire gondolsz...

2012. aug. 13. 18:16
 4/58 anonim ***** válasza:
77%
Ez csak egy jó horrortörténet, mint a kör.
2012. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:
Én se hiszek nagyon benne, de...már én is tapasztaltam természetfeletti dolgokat, persze nem ezt és ezért érdekelne.
2012. aug. 13. 18:26
 6/58 anonim ***** válasza:
74%

Nekem az egészben a legbüdösebb az, hogy se fotó, se videó nincs.


Én tegnap jártam a Holdon. Utána átsétáltam a Vénuszra. Sajnos a fényképek mindegyikén csak a feketeség látszik, mert nem működött a vaku.


Ez kb. ilyen.

2012. aug. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:

Ez egyik történet arról szólt, hogy egy pasi a liftben találkozott egy ilyen lénnyel, de mikor másnap visszanézte a felvételt, mert a liftben volt kamera, nem volt mellette a fekete szemű lény. Tehát nem lehet őket levideózni.

A képkeresőben vannak műképek.

De engem nem kell emiatt letolni, nem találkoztam ilyennel, csak kérdezem :D

2012. aug. 13. 18:41
 8/58 A kérdező kommentje:

Ettől például kiráz a hideg, pedig nem is igazi:

[link]

2012. aug. 13. 18:45
 9/58 anonim ***** válasza:
100%

Lehetek bodymodification mániás emberek is,akik kitetováltatják feketére a szemüket.

[link]

2012. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
A lift kamerája azért nem látta, mert olyan nano ruhát viselt, amit nem tud felvenni a kamera. Ezek különben reptoidok, csak ember jelmezben.
2012. aug. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!