Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki azt mondta nekem hogy...

Valaki azt mondta nekem hogy ő egy bizonyos küzdősportban 3 év alatt elérte a fekete övet. Ez egyáltalán lehetséges?

Figyelt kérdés
Tudtok valami ilyen küzdősportról? Szerintetek hazudik? Olyan lehet hogy őt is átverték? Vagy lehetséges ez valahol? Három év az szerintem nagyon kevés ahhoz hogy valaki mester szintre jusson egy sportban. Ha csak 3 év lenne akkor mindenki fekete övvel rohangálna... Szerintetek ilyen lehetséges?
2015. jan. 27. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem több fekete övem is van, pedig nem is csinálok semmilyen harcművészetet.
2015. jan. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ha talált valami noname ótvar edzést ahol tehetsz félévente vizsgát csak fizess be egy rakat pénzt akkor ja, egyébként meg csúnyán lerángatták. az öv annyit ér amennyi munkát belefeccölsz, hiába lóg rajtad fekete öv az emberek akkor is a képességeid alapján ítélnek meg(ami ebben az esetben a kezdő szintet se hagyja el)
2015. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

esetleg akkor ha mondjuk 20 év űzi a küzdősportokat az ember,aztán lebotorkál egy új helyre,ott az első küzdelem alatt gyakorlatilag kivégzi a termet,leveri,vagy egyenlő ellenfele az edzőnek az adott stílus szabályrendszerében,vagyis egyértelmű lesz mindenkinek,hogy felsőbbrendű a tudása.

ott marad és akkor ha van egy minimális esze az edzőnek,akkor nem fogja végigbohóckodtatni az összes övön hanem ad neki egy közepes fokozatot,1-2 év után meg ad neki valami komolyabbat,elsősorban azért,hogy kötődése legyen a stílushoz és versenyzőt,vagy edzőt neveljen belőle vagy ilyesmi.

2015. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A legvalószínűbb, hogy átvert téged. Igen, el lehet érni 3 év alatt a "fekete övet", de az öv csak a rangot fejezi ki.. Egy igazi harcművész nem vagánykodik azzal, hogy milyen rangja van, ő inkább megmutatja, hogy mit ér az ereje.. Figyelj ezt, hogy valaki fekete öves bizonyítani kell igazoló papírokkal, illetve a tehetségével, szerintem a barátod aki 3 év alatt vált """mesterré""" az körülbelül, annyit is ér.. Van olyan ember aki egy életen át gyakorolja a harcművészetet, de ő még se nevezi magát mesternek, pedig ők az igazi mesterek akik megérdemlik ezt a rangot. Ne légy hiszékeny!
2015. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!