Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezhet az, ami az Eredet...

Létezhet az, ami az Eredet című filmben történt?

Figyelt kérdés

Velem megtörtént, én a filmet jóval később láttam, tehát nem kitaláltam a film miatt. Éltem egy lakásban, ahol rendkívül éber álmaim voltak, és gyakran imbolyogtam fázisok között, gyakran volt, hogy álomból álomba ébredtem. Néha már ébren sem voltam biztos abban, hogy ébren vagyok. Az én totemem az volt, hogy megcsíptem a kézfejemen a bőrt. Akkor voltam biztos benne, hogy ébren vagyok, ha fájt a csípés.


A filmet mostanában láttam, ez pedig évekkel ezelőtt történt.


2015. febr. 18. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
bármi lehet fizikuok kimutatták hogy illuzió a világ, szóval...
2015. febr. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1. én is ettől félek, így érzem.
2015. febr. 18. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Fizikusok nem mutatnak ki baromságokat.
2015. febr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem történhet. Ez egy mese.
2015. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Fizikusok nem mutatnak ki baromságokat."

Ezt mondták Galileire is, ezért lett eretnek. Végül mégis igaza lett.

2015. febr. 18. 17:18
 6/8 anonim ***** válasza:

"Fizikusok nem mutatnak ki baromságokat."


Szerintem olvasni kéne :-P !


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. febr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasni kellene. Nem azt mutatták ki hogy a "világ egy illúzió", hanem hogy a tér nem 3, hanem 2 dimenziós, mert abban a két dimenzióban jelen van minden olyan információ ami a 3 dimenziós objektum leírásához - ami jelen esetben az univerzum - kellhet. Csak a szabadon ébredők meg világhelyzete meg a többi bulvár fos (beleértve az indexet) megint nem tud szöveget értelmezni, és ha nem adnak neki hatásvadász címet, a kutya nem kattint rá. Ezzel meg lehet vagánykodni. az hogy "a világ egy hologram/illúzió" azt implikálná hogy valaki létrehozta, illetve hogy nem abban a világban élünk amit látunk. Erről szó nincs az eredeti elméletben. Félreértelmezitek a "hologram" fogalmát.


[link] Olvasni kéne. Hiteles helyeken.

2015. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értetted meg, ugyanis a világ egy nagy gömb. Három térdimenziós az elmélet szerint, csak mi a szeletét a kétdimenziós határfelületét érzékeljük térben háromdimenziósnak, ami valójában teljesen összefügg. Ahogy minden mindennel összefügg, úgy a mi atomjaink a Lyra csillagkép atomjának elektronjával is. Természetes a telepátia, eltűnik a valóság szerintez ezt olvasd el [link]


LEGLÉNYEGESEBB !: " ez érzékszervek által tapasztalt világ csupán egy szelete a valóságnak. A mélyebb szinteken a teljes világegyetem összefügghet, és az elme nem csak vetítheti, de alakíthatja is a valóságot. "


aLakítja az elme a valóságot. Hallgasd meg ha nem hiszed https://www.youtube.com/watch?v=2DIl3Hfh9tY vagy [link]

2015. febr. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!