Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezhet olyan szer ami olyan...

Létezhet olyan szer ami olyan lehet, mint a Equilibrium című filmben az a fiola, amit ha beveszel nem lesznek érzéseid és képes leszel érzelmek nélkül létezni vagy ahhoz hasonlóan?

Figyelt kérdés
Mert sokszor úgy érzem könnyebb lenne az élet.Jobban tudnánk teljesíteni és soha nem fájna semmi.Jó lenne ha választható lenne.

2013. okt. 21. 03:41
 1/4 anonim ***** válasza:
létezik...de ahhoz el kell rontanod magadban egy bizonyos belső elválasztású mirigyet.
2013. okt. 21. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem lennének érzéseid és soha nem fájna semmi, az a lehető legrosszabb élet lenne! Lényegében az élővilágban nincs is ilyen ! Egyes kutatások szerint még a növények is éreznek, nemhogy az állatok és az ember!

Olyan szer nincs, ami ilyen állapotot idéz elő, bár rengeteg psychotróp anyagot ismerünk

2013. okt. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy rovarnak nem sok érzelme lehet, csak reagál a környezetére. Le kéne hámozni az agyadat kb az agytörzsig aztán úgy egész jól létrehozható lenne a dolog. De úgy tudom ez szerekkel nem létrehozható. Eddig.
2013. okt. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok, és még mindig, de igen, létezik...(nem értem, ha valaki nem biztos ebben, miért írja azt, hogy nincs ilyen???)
2013. okt. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!