Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek létezhet olyan...

Szerintetek létezhet olyan lélek-összetartozás, mint a ház a tónál című filmben? Ha igen, akkor milyen emberekre jellemző?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy levelezésből, találkozás nélkül tudja két ember, hogy összetartoznak. Ezt a levelezések során érzik a felek.

Olyanra gondolok, ami a barátomnál volt. Internet megismerkedett egy lánnyal, hosszú hónapokon át beszélgettek és a beszélgetések során tudták, hogy ők egy párok, ezt érezték, úgy hogy nem is találkoztak. Aztán eljött a találkozás ideje és azonnal szó nélkül egymáshoz rohantak és elkezdtek vadul csókolózni, azóta (5 éve) egy pár. Ennél az esetnél mi történt? Tényleg létezhet ilyenfajta lelki összetartozás, ami találkozás nélkül működik. Milyen emberekre lehet ez jellemző? magas érzelmi intelligenciával rendelkezők vagy művész lelkek, netán belül lelki sérült emberek stb?


2013. jún. 16. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Létezhet, de szerintem nem lehet így kategoriálni, hogy pl. a lelki sérültekre jellemző, vagy az ácsokra, embere válogatja.
2013. jún. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem most csinálok ilyesmit,hogy erős vonzalom alakult ki találkozás nélkül.De mindenképp kell előb utób találkozni,hogy biztossá váljon.
2013. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Létezik,saját tapasztalat. Kategorizálni viszont szerintem sem lehet :)
2013. jún. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nagy a hasonlóság és mindketten ugyanannyira akarják és ugyanúgy állnak hozzá,akkor.
2013. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért ne nagyon legyenek illúzióid. Én jártam így, aztán találkoztam az illetővel, és annyira ronda volt, hogy valami siralmas, nem lett belőle semmi. Igen, én írtam neki, hogy nem számít a külső, de rájöttem, hogy ez nem igaz. Valamilyen szintig azért igenis számít.
2013. jún. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5-ös

Nem próbáltad megismerni hátha megtudod szeretni, és megszépült volna szemedbe? Esélyt se adtál neki? Ennyire eldöntötted magadban?

2013. jún. 16. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Nos én is így jártam,és mikor találkoztunk csak még jobb lett minden :)
2013. jún. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok. Igen, eldöntöttem. A képen, amit küldött magáról 20 éves volt, bár alig látszott mert távoli kép volt, és homályos is. De akkor azt gondoltam, hogy biztos aranyos.

Élőben dagadt volt, 10 évvel idősebb, pattanásos, és elől hiányoztak a fogai. Szóval ne egy átlagos fiúra gondolj, hanem bizony igencsak átlagon alatti volt. Nemcsak ronda, de igénytelen is. Konkrétan iszonyú égés lett volna vele megjelenni társaságban.

Szóval hidd el, aki egy kicsit is elfogadhatóan néz ki, az talál magának másképp párt.

2013. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!