Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Rémálom! "Megcsaltam" a...

Rémálom! "Megcsaltam" a párom, pedig nem?

Figyelt kérdés
Már egy pár alkalommal álmodtam olyat, hogy a barátom azt hitte, hogy megcsalom, pedig semmi ilyen nem volt, és látni sem akart. A másik pedig, hogy nem akarom, de valahogy mégis megcsalom, és utána szörnyen rosszul érzem magam, mert szeretem, és nem is akartam mással lenni. Általában fel is riadok utánuk. Mit jelenthetnek ezek az álmok?
2015. febr. 23. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam álmodni, hogy megcsalom a pasim, mert elfelejtem, hogy van pasim :D Rengetegszer álmodtam már ezt. Pedig sosem szoktam félrelépni, inkább szakítok, ha gond van. Mondjuk én évekig egyedül voltam, nehéz is megszokni, hogy újra van párom :) Szerintem nem kell foglalkozni ezekkel az álmokkal.
2015. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én viszont álmomban is tudom, hogy Ő van, de a valóságban is boldog a kapcsolatunk és eszünkbe sem jutna félrelépni.
2015. febr. 23. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:
akkor meg semmi gond. félsz, hogy elveszíted.
2015. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Legoman ***** válasza:

Akivel megcsaltad álmodban jól nézett ki, és jó volt a másik fiúval lenni?

Mert az a fiú kapcsolatotokat mutatja, hogy milyen viszonyban vagytok egymással. :)

Az álmodbeli fiú a te valóságban élő barátod, akit szeretsz. :)

2015. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Legoman ***** válasza:
Azt elfelejtettem odaírni, hogyha nem látsz fiút az álmodban, akkor az álmodbeli érzéseidet kell megvizsgálnod.
2015. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha jól emlékszem, a gyerekkori szerelmem volt az, de csak szájrapuszit adtam neki. Vele egyébként nem nagyon beszélek, sosem volt köztünk semmi, nem is szoktam rá gondolni, illetve egyáltalán nem is tudnék vele elképzelni semmit sem. A másik álmomban megjelenő fiúra nem emlékszem.
2015. febr. 24. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!