Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Neked van visszatérő rémálmod?...

Neked van visszatérő rémálmod? Ha igen mi?

Figyelt kérdés

2015. febr. 8. 13:07
 1/7 A kérdező kommentje:
nem lenne kár ha nem történne meg többé kedves első ;)
2015. febr. 8. 13:22
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem az a folytonos rémálom gyötör, hogy egyszer tudatomra ébrednek borzalmas!
2015. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaj, nem ébrednek, hanem én ébredek tudatomra.
2015. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értelmesen válaszolj vagy ne írj semmit..
2015. febr. 8. 14:10
 5/7 anonim válasza:

Van, bár nem éppen rémálom, csak baromi bizarr.

Mindig el akarok jutni álmomban valahová, de nem sikerül, sietek nagyon. Aztán hirtelen egy hídon találom magam, ami nagyon magas, egy dombon áll, és omladozik. A híd maga viszont gyönyörű, új, és körülötte az egész

város is az, kissé futurisztikus. Elkezdek rohanni, bár nem tudom miért. Átmehetnék simán a hídon is, de sosem teszem, mindig a dombon át akarok eljutni a célom felé, és minden alkalommal leesek.

Eddig tart az álom, itt minidg felébredek.

Nem mondanám rémálomnak, de nagyon furcsa, rossz érzésem van az álom közben, és ébredés után is.

2015. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hid az vmi igazságot vagy megoldást jelent amit nem akarsz elfogadni és a könnyebb, egyszerübb utat választod inkább valamiért

de ez csak az én véleményem

2015. febr. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ugyan nem rémálom meg néha tér vissza, de van egy olyan, hogy megint 11.-es vagyok, aztán ott a 11 év vége, meg a 12. első félév meg a 12. év vége meg az érettségi, olyan sz*r újra átélni és olyan valóságos, hogy nagyon rossszul érzem magam tőle
2015. febr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!