Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől van egyes embereknél az...

Mitől van egyes embereknél az alvási bénulás?

Figyelt kérdés

itt részletesen írja [link]

nekem is szokott lenni csak annyi különbséggel, hogy én a szememet sem tudom kinyitni. Vagyis azt érzem h erölködök h ki tudjam nyitni és felébredjek. Van h tiszta homályosan látok, de azt be tudom álomnak, de azt írja hallucináció. Akkor lehet félig nyitva van a szemem és hallucinálok közben? Volt olyan is h leestem az ágyról, persze ez nem volt igaz mert mikor felébredtem nem voltam a földön, meg sok egyéb más is. Mitől lehet ez? valakinél meg egyáltalán nem?



2015. febr. 24. 21:58
 1/7 anonim válasza:

Az alvásparalízis természetes folyamat. Amikor elalszunk, az agy "lekapcsolja" a testet, így nem játszuk el azt a mozgássorozatot, amit álmunkban produkálunk.



Az, hogy mindezt éberen tapasztalod annyit jelent, hogy vagy túl fáradt a tested, ezért

2015. febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

*ezért, jobban szüksége van alvásra, mint az elmédnek, így hamarabb elalszik a tested, de te tudatos maradsz.


A másik, amikor felébrednél, de a testednek még szüksége van pihenésre, így csak a tudatod ébred fel (ez a gyakoribb)


Javaslom keress rá a tudatos álmodásra, azon belül főleg a WILD-technikára.


Valamint, ha tudsz angolul írd be youtubera gizedwards wild step by step

2015. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom de nagyon nem jó élmény amikor tudod hogy az ágyad mellett ott van valami szörnyféle és te megse tudsz mozdulni aztán meg rád támad.Nem kívánom ezt az élményt még a legnagyobb ellenségemnek se!
2015. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igen, de ha szándékosan akarsz alvási paralízisbe kerülni, már egyáltalán nem félelmetes, mivel tudod, hogy te idézed elő, és nem árthat neked, mert csak hallucináció.
2015. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem is szokott lenni és hallucinálok is, de szerencsére nem ilyen szörnyeket. Hanem pl szoktam repülni, lebegni, illetve leesni az ágyról, meg felkelni miközben alig látok és gyenge vagyok. Meg azt h megmozdulok. Na ezeket hallucinálom. Tegnap elmélyedtem a témában és olvastam nagyon durva dolgokat, a hallucinációnak is vannak ám fokozatai, a legdurvább az amikor biztosak vagyunk abban h a valóság az, de van olyan h tudjuk valamennyire h hallucinálunk de mégis valóságos. Nekem az utóbbi szokott lenni.
2015. febr. 25. 15:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, én lebegni szoktam. Nekem is van ilyen.
2015. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Múltkor szegény kutyámba rúgtam bele véletlenül, a lábam mellett feküdt. Aludtam elfele és azt képzeltem, hogy elesek. Nem erzek semmilyen bénulást de néha képzelődök ilyesmiről. Ez nem tudom hogy szintén ehhez kapcsolódik vagy valami máshoz.
2015. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!