Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent vagy semmi jelentős...

Mit jelent vagy semmi jelentősége nincs?

Figyelt kérdés
Tegnap este azt álmodtam, hogy a barátom megcsalt, lefeküdt 2 lánnyal is egyszerre. Már több, mint egy éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk nem felhőtlen, de boldogok vagyunk. Segítsetek kérlek, ez csupán egy rossz álom vagy van valami jelentőssége is? Köszönöm a normális válaszokat:)

2015. febr. 26. 07:43
 1/8 Legoman ***** válasza:

Pontosan azt jelenti az álmod, hogy tökéletes a kapcsolatod.

Kérdezd meg a barátodat, hogy ő szereti-e, ha két lánnyal csinálhatja. De mondd neki, hogy őszintén válaszoljon, és te nem fogsz semmit sem reagálni, csak kíváncsi vagy rá. Nagy eséllyel igent fog mondani.

De ez jó jel, mert azt jelzi, hogy a kapcsolatotok egymással a lehető legjobb, nem csak neked, hanem a barátod számára is. :) Ez nem rossz álom, inkább jó. :D

2015. febr. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De én féltékeny típus vagyok, koránt sem szeretném, ha rajtam kívül mást is látnék az ágyunkban:)
2015. febr. 26. 08:27
 3/8 Legoman ***** válasza:

És nem lehet, hogy pont emiatt álmodtad ezt? Ha féltékeny vagy, és ilyet álmodsz, akkor valószínűleg nem bízol meg benne teljesen és szeretnéd, pedig a kapcsolatotok önmagában tökéletes. :)

De elnézésedet kérem, ha nem így van, hisz a te életed, a te álmod. :D

2015. febr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bollocks ***** válasza:
Szerintem a sors így üzent neked, hogy a párod megcsalt. Mindenképp szakítanék vele a helyedben.
2015. febr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én összejönnék itt valamelyikünkkel.
2015. febr. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ne idegesíts:DDDDDDDDDDDDD
2015. febr. 26. 11:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez az álmod azt jelenti, hogy aludtál.
2015. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet van benne valami (utolsó válaszolónak üzenem) :D
2015. febr. 27. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!