Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Harcoltam egy kigyoval mit...

Harcoltam egy kigyoval mit jelent?

Figyelt kérdés

Egy esőerdőben voltam és még néhány ember valami csoport lehettünk mire egyikönk beleragadt a mocsarba en mentem oda neki segíteni de olyan ruhában voltunk mind mint a környezet hogy beleolvadjunk és megfogtam és húztam viszonylag könnyen kijot arrébb mentem és akkor vettem észre hogy nem öt húztam ki hanem egy ugyanolyan színű kígyót fogtam meg és időközben rámtekeredett és harcoltam az ellen hogy nehogy megmarjon és kértem a többieket hogy segítsenek de ők csak ott álltak ezert egyedül küzdöttem majd valahogy elszoritottam a nyakát és leszedtem magamról és osszetekertem mint valami vezetéket majd a többiek a semmiből adtak egy drotot hogy kössem össze a kígyót összekötöttem hogy ne marjon meg majd eldobtam de láttam hogy mozog nem hallt meg erre mi elkezdtünk futni és közbe néztünk hátra és azt vettük észre hogy már 3 kígyó uldozz minket és itt feltriadtam


Mit jelent ez?



2014. febr. 9. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ilyen összefüggéstelen szókatyvaszt is rég láttam már egyetlen "mondatban" leírva :D

Tanulj meg központozni, mert ez így csak egy nagy értelmezhetetlen szóhalmaz.

2014. febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1.válaszoló, mivel az álmait irta le, persze,hogy nem tudja jól megfogalmazni.Még csoda,hogy igy emlékszik az álmaira.Kérdezõ biztosan sokat ettél vacsorára, vagy hasonló filmeket néztél?

Viszont valahol olvastam, hogy a kigyóval való álom betegséget jelent, de volt már,hogy azt irták, hogy szerencsét hoz.

Na ezért nem kell ilyesmiben hinni.

2014. febr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kissé dőreség az álmokra fogni azt, hogy egyetlen fia írásjelet sem volt képes használni a kérdező az egész szöveg megírása közben, nem így gondolod? Egyébként sem a fogalmazásmódját kifogásoltam, azt ebből az ömlesztett szókupacból nehéz lenne megállapítani.
2014. febr. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy az iskolázottság mértéke és az ezotériában való hit erőssége fordítottan arányos.
2014. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általában.
2014. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Közvetlen azután írtam miután felkeltem :) Azért hogy gyorsba leírjam amire emlékszem ;) másrészt telefonról írtam és sok esetben kijavitott,de ha valakinek ezzel lelki traumàt okoztam akkor elnézést :) az értelmes válaszokat pedig köszönöm
2014. febr. 9. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!