Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ezt mégis mire véljem, rajtam...

Ezt mégis mire véljem, rajtam is kifogott?

Figyelt kérdés

Szóval minap álmodtam egy elég furcsát, az álmaimat általában feljegyzem

az álom:

nagymamáméknál voltam én, unokatestvérem (több álmomban is szerepelt), HErBy (személyi jogok) és egy volt udvarlóm

álmomban már többször is jártam ott, félhomály volt, az előzményt már elfelejtettem, de arra nagyon emlékszem, hogy meztelen voltam, ágyon feküdtem, minden olyan romantikus volt és kicsit perverz

én feküdtem, mellettem ültek a többiek, én pedig széttárt lábakkal vártam a pasit, aki végül is "betette" és az nagyon valóságos volt, nagyon jól éreztem, közbe ránéztem a fiúra, mert elmosódott, ki is volt az

majd el, közben arra gondoltam, hogy hmm erre mondják milyen jó érzés, pedig szerintem csak átlagos

majd később a hátára tettem a lábam és így folytattuk, az álmomban a lábam nagyon selymes volt, minden olyan puha

19L vagyok, ami fura, hogy szűzként álmodok ilyet, de tényleg az érzés nagyon valósághű volt

válaszaidat és meglátásaidat előre is köszönöm



2015. márc. 13. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen sokat rugózni. Tavasz van, most volt telihold, ilyenkor fokozottan fickándoznak a hormonok. Természetes, hogy éjjel is ez foglalkoztat.
2015. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen, nem is tudtam, de komolyan, hogy ez erre is kihat, de nem is csüngök én a témán

Csak olyan fura volt, hogy éreztem, sőt nagyon jól éreztem, de a választ köszi

2015. márc. 13. 20:44
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
Mert az egy másik valóság, ami néha jobb mint ez itt, néha pedig rosszabb.Ott intenzívebben élünk meg bizonyos testi lelki érzéseket.
2015. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, köszi :-)
2015. márc. 13. 21:05
 5/11 Ozmium42 ***** válasza:
BroTip: az álom nem egy másik valóság.
2015. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mi az a BroTip?
2015. márc. 13. 21:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Egészségedre.
2015. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ozmium42 ***** válasza:
2015. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kösz Lucifer
2015. márc. 13. 22:06
 10/11 anonim ***** válasza:
2015. márc. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!