Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Barátnőm van, mégis folyamatos...

Barátnőm van, mégis folyamatosan mással álmodok. Miért?

Figyelt kérdés

Másfél éve barátnőm van,szeretem.

De minden héten legalább 3x egy régi szerelmemmel álmodok akit nagyon szerettem de soha nem lehetett az enyém.

És ez fura érzés. Mitől lehet?



2015. febr. 18. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
mert ő az akit nem kaptál meg.Majd elmúlik.
2015. febr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tudod, a fű, meg a szomszéd esete.
2015. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az álom a vágyak világa, sajátos kavarodásban. Ez a vágyad valamennyire 'ott maradt ' -a tudatodban- és most próbálkozik a tudatod (míg a racionális tudatrész alszik) feldolgozni. ha a valóságban létrejönne ez a közösülés: csalódást okozna, nagyon.. ennek is oka van, bonyolult) Szerintem fogadd el, hogy tudatalattid dolgozik, 'majd megoldja' a jelenlegi szeretetteljes kapcsolatodat ez nem érinti.
2015. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ájáj, miért nulla a 3,ki kapta fel a vizet a hármason, és mik a baja vele:D :D
2015. febr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Legoman ***** válasza:
Szerintem az a szeretet nagyban hasonlít arra, amit a régi szerelmed iránt éreztél, és erről ő jut eszedbe. :)
2015. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze,még mindig izgalomba jövök ha meglátom vagy találkozok vele. Tényleg nagyon szerettem de már nem.

Nagyon fura érzés miután felkelek.

Nagyjából minden álom erről szól:

Szakít velem barátnőm,összejövök a régi szerelmemmel,és próbálom visszaszerezni mostani barátnőmet mert nem jó a régivel.

És folyamatosan ezt. Nem eltérő,pontosan ezt álmodom mindig.

2015. febr. 19. 01:53
 7/7 anonim ***** válasza:
biztos, h jelent valamit, amit még nem értettél meg, ha egyszer mindig visszatér.
2015. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!