Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már a 30. álmomat írtam le de...

Már a 30. álmomat írtam le de még csak az 5. volt tudatos. Mit kellene csinálnom? Valaki elmodaná érthetőbben a teknikákat?

Figyelt kérdés
Előre is köszi :)

2015. márc. 18. 07:50
 1/3 anonim válasza:

Szóval 30 álmot leírtál, és ebből 5-nél sikerült a tudatos álom? De jó neked! Előrébb vagy, mint én...


Én innen mazsolázgattam annó:

[link]


Újrakezdtem ezzel:

[link] /atvett-cikkek/59-bevezetes-a-tudatos-almodasba.html


A reality check-et csinálom, meg az álomnaplót, illetve a lefekvés előtti szándék megfogalmazását, az utóbbi linkből.

Ezen kívűl a megfelelő oldalon próbálok elaludni (nőknél a jobb, férfiaknál a bal oldalon tanácsolja a tibeti álomjóga), illetve egy fehér fénygömböt képzelek el a homlokom közepére, egy vöröset pedig a torkomhoz. Úgy veszem észre, hogy így egyre több álomra emlékszem.


A tibeti álomjógáról itt van egy jó összefoglaló cikk:

[link] /tagjaink-cikkjei/118-tibeti-alomjoga.html


De ezen az oldalon a cikkek között, ha körbenézel, biztos lesz olyan, amelyikből az egyik technika megfog.


Mit jelent az, egyébként, hogy tudatos volt 5 álom a 30-ból? Tudatodra ébredtél, és úgy ment tovább az álom, vagy befolyásolni is tudtad? Bármelyik is a helyzet, szerintem 30 álomból 5 tudatos, az szép eredmény.


Mióta vezeted az álmokat?

2015. márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi viszont ez hárok hónap alatt jutottam el a 30.hoz. Az 5. álmom pedig csak annyira volt tudatos hogy: Egy tenger közepén lévő viziparkban voltam,rajtam kívül 2 másik gyerekkel. A vizipark kicsi volt és egy csomó csúzda volt. A gyerekekkel versenyeztünk hogy ki ugrik meszebbre és én nyertem mert tudtam repülni. Az egyik gyerek megharagudott rám és a vízbe akart folytani és elkezdtem kapálózni aztán eszembe jutott hogy az öcsém haragudni fog mert emeletes ágyunk van ekkor abbahagytam a fetrengést. Kb ennyire volt tudatos :)
2015. márc. 18. 21:55
 3/3 anonim válasza:
Rendszeresen valosagtesztelsz? (Napi 10 alalommal min.). Mert az alomnaplo csak az egyik resze a dolognak. Nalam pl. itt bukik el a tudatos alom dolog, csak azzal, hogy leirod, nem lesz tudatos almod, ahhoz fel kell ismerni, hogy almodsz, ahhoz pedig kell a reality check napkozben.
2015. márc. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!