Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tudatos álmodás leghatásosabb...

Tudatos álmodás leghatásosabb módszer?

Figyelt kérdés
Tudatosan Szeretnék álmodni, 1x sikerült eddig de az is véletlenül...meg szerettem volna ismételni. Utána néztem, de amit ott írnak az csak az hogy mit csinálj(nem az hogy mennyire válnak ezek be) . azt szeretném kérdezi hogy akinek sikerül már, az melyik módszerrel érte el ezt?

2015. jan. 10. 23:38
 1/3 anonim válasza:

Nekem sokszor sikerül de magamtól jöttem rá,jóval korábban minthogy olvastam róla hogy létezik ilyen.Azthittem hogy ez mindenkinél így van. Legtöbbszőr azért tudom hogy álmodok mert a tudatomban nagyon élesen benne van az hogy mi az ami lehetséges és megtörténhet és mi az ami csak álmomban fordulhat elő.Például egyszer azt álmodtam hogy a kezembe volt egy olyan toll aminek kék lámpa van a végében.Ezzel a hajamra világítottam és ott kihullott.Na erről tudtam hogy ilyen nem történhet meg.Vagy hogy többen is rám támadnak de 1 perc alatt lerázom mindet.Olyat is álmodtam hogy a nyílt utcán szexelek egy ismeretlen férfivel.Ittis egyértelmű volt hogy álmodom és ezután álmomban szándékosan csomó perverz dolgot csináltam idegenekkel az utcán mert tudtam hogy ez nem történik meg.Sokszor előfordul az hogy telefonálni akarok és sehogy sem sikerül,bárhogy is próbálom nem tudom beírni a számokat.Még egyszer sem tudtam álmomban telefonálni.És bárkit megkérek hogy segítsen,neki sem sikerül ebből rájövök hogy álmodom.Ha meg már tudom hogy álmodok akkor sok veszélyes dolgot megcsinálok mert úgysem lehet bajom.Régebben álmodtam hogy ilyen rönkfák voltak felállítva de nagyon magasak.Ezek tetején sétáltam.A végéhez érve gondoltam hogy leugrok úgysem lesz semmi bajom.Amikor leértem a földre nagyon nagy fájdalmat éreztem.Utána jót nevettem magamon hogy milyen hülye vagyok.

Énis olvastam a módszerekről de nem tudom hogy ezek alapján hogy lehet elérni, álomnapló meg hasonlókkal, mert szerintem nem az a fontos hogy irányítsd az álmot hanem az hogy tudd hogy álmodsz,utána már bármit meg mersz tenni.Talán azt tartom a legjobbnak hogy az ébresztőt állítsd 1 órával a normális ébresztés elöttre és a visszaalvós gombot használva aludj 10-15 perceket.Lehet hogy így sikerülni fog mert többször is visszajuthatsz az álomba és lehet hogy tudatosul benned hogy nem a valóságban vagy.Sok sikert :)

2015. jan. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én kiskoromban - bár nem tudom ez az e- Este amikor nem tudtam aludni, végig pörögettem az agyamban, hogy ma mit álmodjak(?). Pl.: Ma legyek fodrász vagy legyen egy cicám stb.. Ilyen mi lenne ha dolgok..Aztán ezen agyaltam becsuktam a szemem, képzelődtem és hát elkezdtem tovább álmodni és magam irányítottam, de olyan állapotba, hogy nem tudtam felébredni.
2015. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én mindig tudatosan álmodom, de nem tudom hogy. Minden álmomban eszembe jut hogy ez csak egy álom és bármikor fel tudok ébredni. Mielőtt olvastam volna erről azt hittem hogy mindenki képes erre.
2015. aug. 25. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!