Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban barátnőm folyton...

The Wounded Eagle kérdése:

Álmomban barátnőm folyton megcsal vagy szakítás felé hajlunk, ötlet?

Figyelt kérdés
valóságban semmi probléma nincs és nem is vettem észre hogy bármi ilyenben is törné a fejét (sőt megkockáztatom hogy ő az aki jobban ragaszkodik ehhez a kapcsolathoz) de én sem akarok semmi hasonlót tenni mert nagyon passzos! ötlet h ez mi?
2015. márc. 18. 10:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit.
2015. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szereted és tudat alatt félsz, hogy elveszíted.
2015. márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem félsz h talán nem lesz olyan tartós a kapcsolatotok.
2015. márc. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Az álmokat lehet többféleképpen értelmezni, az egyik módja, hogy megnézed, hogy milyen külső hatásokra reagálhattál, amik felhozták benned, a másik, hogy abból indulsz ki, hogy az álomban minden és mindenki te vagy. Érdemes mindkettőt kielemezni, ha nagyon foglalkoztat a dolog.
2015. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Spilerke ***** válasza:
100%
Állítólag, ha minden rendben van nincs miért aggódni. Valószínűleg tudat alatt attól tartasz, hogy szakítás lesz a vége.
2015. márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát értem én hogy a "tudat alatt az tudat alatt" és nem tudhatom hogy úgy van e, de kivételesen nem félek most ettől. Komolyan nyugodt vagyok. Persze az más hogy nem akarom elveszíteni, nyilván, de nem tart "rettegésben" mint már volt rá eset... :D de köszönöm a válaszokat!
2015. márc. 20. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!