Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz ötlet egy hét szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ötlet egy hét szakítás után belemenni egy új kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Nagyon nagy szerelem volt az előző viszont se veled se nélküled eléggé elfajult a helyzet a végére, végleg vége lett. voltak már hosszabb (1-2 év) kapcsolataim de azok után mindig szenvedtem, pedig mindig én szakítottam. Most nem tudok sírni összeírtam a rengeteg ocsmány dolgot amit velem tett és nem gyűlöletet érzek hanem undort illetve közönyt. Nem tudom ez az érzés mennyire fog változni? Lesz rosszabb? Sírni nem tudok, nem is akarok. Elég labilis vagyok de az új fiú iránt érzek valamit
2014. nov. 4. 00:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem rossz otlet, hajra!
2014. nov. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
sírást sikerült 2x beleírni:D
2014. nov. 4. 00:01
 3/18 anonim ***** válasza:
Fogadok lany vagy,Na latod ezert neznek majd ri**nak
2014. nov. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
2014. nov. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De miért lennék rbanc ?:) Nem fekszek vele le egyből min. 1 hónapot szoktam várni, és épp ezért tettem fel ezt a kérdést, mert számomra ez új érzés, eddig mindig gyászoltam a kapcsolataimat.
2014. nov. 4. 00:09
 6/18 anonim ***** válasza:
Nagy gyáász ha már 1hét után rohansz a másik fiúhoz.. Nekem gyomrom se lenne olyan csajjal kezdeni aki mostanában szakított, jellemtelennek gondolom azt hogy 1 hét után már egy másik kapcsolatban van valaki.
2014. nov. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Értem a lényeget amit linkeltél viszont mint az előbb kifejtettem ezért tettem fel ezt a kérdést. Sose szerettem ennyire senkit mint Őt, viszont amiket tett velem kiábrándultam belőle teljesen. Lehet oltogatni nem provokáció akart lenni a kérdésem, csak ennyi, hogy nem értem magam mert ilyen NEM volt még. Az előző két barátom után 4-7 hónapig nem jöttem össze senkivel (nem is kavartam), viszont olyan hú de szerelmes sem voltam. Nem akarom féltékennyé tenni, nem is tudnám nem vagyok fent közösségi portálon. (23 éves vagyok egyébként)
2014. nov. 4. 00:11
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyébként az őszinte válaszod utolsó!
2014. nov. 4. 00:12
 9/18 anonim ***** válasza:
Nemtudom Rendesen leirni azt a folyamatot mikor kilepsz egy kapcsolatbol es szinte azonnal belepsz egy ujba.Fene En fiu avgyok de en nemallok ossze egy lanyal erzelem nelkul.Jo a sex az mas,de most kapolatrol ebszlunk. Te 1 nyomorul t het alatt oszinten beletudsz szeretni egy masik fiuba? Azt megse kerdezem hogy hogyan tudsz kitorolni 1 het alatt egy olyan szemelyt az eletdbol aki hosszu ideig alekitarsad vol.Akit kivulrol belulrol ismersz....Jo isten elsem tudom mondani hogy itt mekora erzelem valtasok vannak.Ez angyon ygakori dolog manapsag.Siman alapjaaton gondolkozas es megbanas nelkul leku***vazlak :)
2014. nov. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8# Nincs mit, bár tudom saját bőrömön hogy egyedül is szar lenni.. szerintem még 1 ideig ne jöjj össze vele..nem azt mondom, hogy ne barátkozzatok, de ne legyen még több. Persze magasról lexarható amit ismeretlen barmok írnak éjfél után, hiszen amúgy is a te életed, a te döntéseid, nem is értem amúgy minek írtad ezt ide ki.. minden jót.:)
2014. nov. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!