Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Beleőrülök a szakításba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleőrülök a szakításba. Tegnap szakított velem a barátom és egyszerűen nem tudom túltenni magam rajta. Valami ötlet, hogy könnyítsek a fájdalmamon?

Figyelt kérdés
Tegnap szakított velem a barátom pár nappal a 2 éves évforduló előtt. Mint később kiderült a testvérétől minden nap hazudott, hogy ő az apjának segít és ezért nem tudunk találkozni, közbe a haverjaival sörözött. Kb. 3-4 naponta találkoztunk 1 órára. Kiderült az is, hogy a családját ellenem, engem pedig a családja ellen fordított, hogy ne derüljönek ki a hazugságai. Már hónapok óta cigizett és erről se tudtam. És nem értem, ezeket miért nem merte elmondani, mikor komprumisszum képes vagyok. Kiderült, hogy a családjának is folyton hazudik és még az anyját is lopja. 21 éves és 23. Otthagytam miatta az előző iskolámat, a barátaimat, az egész életem, amit szerettem és még arra sem volt képes, hogy elmondja legalább a szakításkor az igazat. Ma dolgozni is képtelen voltam menni és már a réc is rezeg alattam, azt hiszik, munkakerülő vagyok. Nem vok képes semmire, mert tegnap telefonon közölte a szakítást és én erre pánmik rohamot kaptam a munkába. Kikészültem, nem tudok se enni, se aludni, sem létezni. Úgy érzem darabokra tőrt a szívem, hiába akarom nem tudom megerőletetni magam semmilyen téren, Most volt a szülinapom is, legutóbb még azt akartuk megünnepelni és a nyaralást terveztük. A haverjainak sosem hazudik és állandóan minden nap óra hosszákat velük lóg. Érdekes módon szexelni se sűrűn akart velem. Lehet meleg? Az biztos, hogy beteg, mert olyan mániákusan hazudik, hogy hihetetlen. Az apjáról azt a hírt terjesztette, hogy bántja az anyját. Miért csinálta ezt és miért 2 éven keresztül?

2014. aug. 19. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább őrülj hogy egy ilyen idiota embertol megszabadultal
2014. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el valahova társaságban. Ha nem is most, de pár napon belül. Amit semmiképp se csinálj, hogy otthon begubózol a fájdalmadba. Igazából bármit csinálhatsz, nagyon rossz lesz, de el kell terelni valamennyire a figyelmed. Mindenképp mozogj valamit, főleg este, hogy könnyebben tudj aludni. Később pedig próbálj ki új dolgokat, az is le tud kötni.
2014. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ezzel a 2 évvel sem tudok magamba "elszámolni". Annyira bánt, hogy mennyi lehetőségről lemondtam miatta és 2 éven keresztül hazudott és a legszomorúbb, hogy akár mennyire gyanús is volt a dolog, elhittem neki...
2014. aug. 19. 14:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd, két év nem a világ. Ne gondolj most erre, nem rontottad el az életed, ha ettől félsz.
2014. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyjából 2 hete lett vége a 3 éves kapcsolatomnak. Hasonlóakat éreztem én is mint te, hiszen engem is durván átvert a csajom. Rohadt nehéz, de ne a múltba tekingess most vissza és ami a legfontosabb...ne sajnáld magad! Ez nagyon fontos, ha áldozatnak kezded beállítani magad akkor azzá is válsz (még jobban) Inkább szedd össze magad és ne pazarolj több időt rá, ne szomorkodj, mozdulj ki otthonról, csináld azt amire azt gondolod baromság. Pl. fuss egy kört, olvass könyveket, akár pasizz, bármi amiről azt gondolod nem menne és nem segítene. Meg fogsz lepődni, de ha csinálsz valamit jobban fogod érezni magad. Semmi sem rosszabb mint otthon siratni egy szar kapcsolatot. Fejleszd a személyiséged ahol tudod és ne nézz vissza. Kitartást, nem vagy egyedül :)
2014. aug. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!