Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Akinek volt alvásparalízise...

Akinek volt alvásparalízise az elmondaná nekem, hogy milyen volt, mit látott, hallott vagy érzett?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a jelenségre, és hogy általában mik a leggyakoribb hallucinációk ilyenkor. Részt vennétek ebben a kutatásban? Előre is köszönöm.:D
2015. márc. 25. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Az egész testem elzsibbadt, az agyam meg mintha szét akart volna robbanni. Gyerekkoromban sok ilyet átéltem, valszeg azért mert a hátamon szoktam aludni.

Eleinte biztos voltam benne hogy földönkívüliek akarnak elvinni és lebénítottak előtte láttam is az egyiküknek a kezét a szobám ajtajánál. Aztán rájöttem hogy ez csak az alvási paralízis.

De tényleg para volt átélni azt a pár másodpercet.

2015. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én csak most tudtam meg mi az alvásparalízis, és rájöttem hogy kiskoromban többször is volt. Csak annyit éreztem, hogy mintha már felébredtem volna, csak nem tudok mozdulni. Semmi hallucináció vagy akármi. Mikor felébredtem mindig azt hittem hogy álom volt, vagy félálomban voltam még. Sose ijesztett meg ez a dolog, azt hittem teljesen normális.
2015. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ha belázasodok es kb 39 fok v magasabb, mondent ugy élek meg mintha szupersebességbe lenne, csak én vagyok lassú mozgású, de van h en is gyors cagyok, persze valójában nem, csak ilyen tüneteim vannak. Nagyon szar
2015. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt már sok. Volt olyan hogy úgy éreztem mintha a falhoz guritottak volna és odaszoritottak, vagy mintha a bal karomon és lábamon fogva húzott volna 2 patkány (az nagyon rossz volt), de mindezek közbe nem láttam semmit. Régen olyan is volt hogy hánytam és benne feküdtem, és éreztem meg minden, de felkeléskor semmi.

De voltak jó élmények is, 1-2szer volt hogy feltudtam kelni és pl leirhatatlan szépségü volt a szoba, máskor meg erölködtem hogy mozogjak és kiszabadultam, tehát jó kis asztrálutazás lett belőle, de ezek arányaiban ritkák voltak, legtöbbször nem történt semmi és nem volt kellemes.

2015. márc. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, hogy feküdtem, nem bírtam megmozdulni, és azt láttam, hogy a páromnak a karja fel-le mozog gyorsan, de tudtam, hogy nem vagyok ébren, mert nem tudtam megmozdulni. Aztán látom, hogy felül, és próbálok segítséget kérni, hogy ébresszen már fel, a nevén szólítgatom, aztán hirtelen, mikor kinyitottam a szemem, akkor ő még mindig nyugodtan ott alszik mellettem...


A másik meg az volt, hogy egyik barátnőmmel egy szobában aludtunk, és ott ebben az állapotban voltam, na akkor nagyon félelmetes volt, mert azt hallucináltam, hogy fehér füst száll felfele, hirtelen eszembe jutott a halál, és a füst ahogy szállt fel, koponya alakokat formált, és elkezdtem hangokat hallani, valami iszonyú félelmetes volt... és próbáltam segítséget kérni a barátnőmtől, de egyszerűen nem tudtam megszólalni, nem tudtam megmozdulni, és mikor végre sikerült felébrednem, akkor vert a szívem rendesen...

2015. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudtam megmozdulni, mintha lebénult volna kezem- lábam, nem tudtam kinyitni a szemem és nem tudtam kiáltani sem, holott nagyon akartam.
2015. márc. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Néha szoktam úgy gépezni hogy fekszek az ágyamon és az ölemben van a laptot. Egyszer azt haluztam be hogy ugyanígy vagyok, talán játszottam vagy nem tudom, de nagyon élethű volt, elhittem hogy tényleg gépezek. Ekkor hirtelen egy ijesztő arc került a gépre fehér háttér elé és ordított de valami borzasztó hangon, én meg reflexből le akartam csapni a monitort de nem tudtam mozogni sehogy, ezért kb 4-5 másodpercig csak néztük egymást ő pedig ordított, nekem meg sípolt a fülem. Aztán elkezdett halkulni az ordítás és halványulni az arca, hirtelen mozgatni tudtam a kezemet, lecsuktam volna a monitort és mire odaért a kezem addigra eltűnt a gép, és ráütöttem a combomra. Szerencsére ez az egy eset volt de rohadt ilyesztő, nem kívánom senkinek. :D
2015. ápr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bocsi 7-es, de jót röhögtem :D biztos nagyon ijesztő lehetett, de ahogy előadtad, gondolom ma már te is röhögsz rajta.
2015. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én először hallok valami hangot, elönti a fülemet a vér és itt kezdődik: Alakokat látok, hangoskodnak, és ami az állípottal jár ugye, nem tudok megmozdulni. Rohadt nyomasztó tud lenni ez a pár másodperc, nekem többször is volt ilyen, suli időben, amikor fáradt, stresszes voltam. Ne akarja senki átélni :/
2015. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!