Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Fura rémálmaim vannak mostansá...

Fura rémálmaim vannak mostanság, szerintetek mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtti álmom:

Bámulok ki az ablakomon, egyszer csak látom hogy jönnek a tűzoltók. Átrohanok a rokonokhoz a másik szobába de nem foglalkoznak vele. Visszamegyek az ablakhoz, látok egy lányt a tetőről zuhanni. Felismerem a lányt, az egyik barátnőm, csont ugyanaz a ruha, külalak. Hirtelen leugrik. Láttam az egészet, ahogy földetér, megnyeklik a teste, vértócsa (minden ami a filnekben is pl), majd ahogy elkezdték összeszedni a hulláját a feje felém fordul és rámkacsintott.


Rá kb egy hétre:

Olaszországban vagyok pár rokonnal a főtéren ahol spontán akasztás folyik. Egy híres embert akasztottak, mindenki örült csak én nem. Egyszer csak minden elsötétült, a hulla hozzám szólt, hogy ezt meg fogja bosszulni. Hiába ébredtem fel, most is látom az alakját, a hideg futkos a hátamon.

Később elmeséltem egy barátnőmnek aki megmutatta az Assassin's Creed nevű videójátokot, ahol ugyanaz a csuklyás hapi volt fellógatva, ugyanúgy Olaszban.

Én a játékról ezelőtt semmit sem tudtam.



2015. ápr. 1. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szépen kérem, szépet fogsz álmodni a kedvemért?
2015. ápr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az elsőről: a tűzhöz nem tudok hozzászólni, de a barátnős eset: lehet, hogy a való életben történt valami a barátnőddel és nagyon aggódsz érte, nem akarod, hogy baja essék, stb. És ez, hogy meghalt, de utána rád kacsintott, valószínűleg így "jelzi" hogy minden oké, ne aggodalmaskodj.
2015. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az elsőnek a vége nem semmi xD
2015. jún. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!