Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Volt egy lány még 7 évvel...

Volt egy lány még 7 évvel ezelőtt akit tudtam volna szeretni. A jelleme nem volt valami megnyerő emiatt nem nagyon kezdeményeztem. De álmomban együtt voltunk és annyira tökéletes volt, hogy mikor felébredtem, üresnek éreztem magam. Voltatok már így?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 07:57
 1/8 A kérdező kommentje:
U.i.: Nem szexuális együttlétre gondoltam, hanem suttogva beszélgettünk, kisebb csókok voltak.
2015. ápr. 3. 08:00
 2/8 nagyimos válasza:
Igen, volt. Nagyon rossz érzés, amikor fel kelsz és nincs ott az a bizonyos személy..
2015. ápr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

igen voltam már így. de na agyalj sokat rajta, nem véletlenül nem jöttetek össze akkor!


ha érdekel elmesélem az én sztorim. még 2 éve szakítottam a barátommal. aztán rá 2 hónapra elkezdtem vele álmodni sorozatosan minden éjjel. végül ez vett rá arra, hogy újra felkeressem. hát nem érte meg csak kihasznált és páros lábbal rúgott ki amikor beleszerettem.

szóval lehet hülyeséget üzent az álmod. én nem hagyatkoznék rá.:S

2015. ápr. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Keresd fel a lányt. Hátha változott a jelleme pozitív irányba. Próba szerencse. Sok szerencsét! :)
2015. ápr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egy jel! Keresd fel!
2015. ápr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja. Nővérem én is tudnám szeretni, ha nem lenne a nővérem és tök más személy volna.
2015. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Párszor már volt hasonló, de ez...

Rossz volt. Mikor felébredtem azt éreztem, hogy amit eddig tettem volna, s elértem mind hiába való és értelmetlen lett volna.

Semmi esély arra, hogy felkeresem. Nem vagyok a lányok álma. Ill. van neki barátja. Erkölcsi aggályaim vannak az ilyen fajta cselekedetekről.


Köszönöm mindenki válaszát.

2015. ápr. 3. 15:12
 8/8 A kérdező kommentje:

3. válaszoló, mocskos húzás volt a barátodtól...

Remélem mostanra minden megoldódott.

Nem hiszek az ilyesfajta dolgokban. :)

2015. ápr. 3. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!