Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban megöltek a családomma...

Álmomban megöltek a családommal együtt, a többi lent, a kérdés, hogy ez mit szimbolizálhat?

Figyelt kérdés
mikor elvágták a torkom, arra gondoltam, hogy ez csak egy kis kellemetlenség, utána boldog leszek, és kíváncsian vártam, mi fog velem történni miután meghaltam. annyi volt, hogy már nem láthatott minket senki, de minden folytatódott tovább, ugyanezen a világon. Kicsit csalódott voltam, hogy nincs nirvana, isten, nem találkoztam a halott rokonaimmal stb. szomorú voltam, mert úgy éreztem, feleslegesen éltem és tanultam, és mert nem adatott meg, hogy családom és jövőm legyen, de emellett nyugalom árasztott el, mert a családom velem volt. ami még érdekes, hogy karácsony volt álmomban. próbáltam fejtegetni, de nem sikerült, hátha valaki itt tud segíteni.

2014. ápr. 9. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevesebb thrillert nézz lefekvés előtt!
2014. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
arról vagyok híres :) nem néztem filmet már nem is tudom mióta de igazából mit vártam? ide csak maszturbálni jár mindenki.
2014. ápr. 9. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
De... De várjál. Hogy irkálsz ide, ha amíg aludtál, kipurcantál? Vagy megmentettek a mentők? Sajnálom a családodat. Lehet, hogy te azért nem mentél velük a mennybe, mert megmentettek az orvosok?
2014. ápr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Németh László68 válasza:
Nagyon szeretném,ha ezeket az oldalakat mint általában máskor is normális emberhez méltó kérdésekkel,és normális válaszokkal,és nem utolsó sorban normális emberek keressék fel!Nem kellene a mások érdemre méltó munkáját, és hitelességét, hülye kérdésekkel,és idióta válaszokkal tönkre tenni!!
2014. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!