Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi lehet annak az oka, hogy a...

Mi lehet annak az oka, hogy a volt és jelenlegi tanáraimmal álmodok?

Figyelt kérdés

Jelenleg kilencedikes vagyok. Általánosban a matek tanárom gyűlölt, persze ez kölcsönös volt. Nem is olyan rég, úgy 5-6 napja, azt álmodtam, hogy a jelenlegi matek tanárom órát tart, és a volt matek tanárom bejött hozzánk megnézni, és amikor engem szólított a tanárom, egyből lefikázott a volt matek tanárom.. tudom kicsit zavaros.


Nem az első eset volt, hogy a tanáraimmal álmodtam, de ezt találtam a legfurábbnak mind közül.



2015. ápr. 4. 17:21
 1/5 anonim válasza:
Nem lehet,hogy félsz,hogy az új matek tanárod is utálni fog?
2015. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem hinném,hogy ez lenne az ok, mert igazából tényleg nem vagyok egy lángelme matekból, de a mostani tanárom rendes, normális, ha valamit nem értek inkább elmagyarázza megint, ha esetleg hülyeséget mondok nem küld a pokolba... mert az előző tényleg az ellentéte volt mindennek. Szóval utálni biztos nem utál, vagy ha már így lenne, lehet tudnék róla.

De pl. volt már olyan álmom is,hogy a magyar tanárommal strandon voltam. (férfi)

Szóval, tényleg nem igazán értem,hogy miért álmodok szinte minden második nap valamelyik tanárommal, de úgy gondolom, kicsit már kezd abnormálissá válni ez az egész..

2015. ápr. 4. 17:43
 3/5 anonim válasza:
A matek tanárod férfi? És te lány vagy? Apukádat ismered vagy elváltak a szüleid?
2015. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hogy jön ide apukám.? Nem, nem váltak el a szüleim.... és a magyar tanáros álom végén oda van írva,hogy férfi... Tehát gondolom nem a matek tanárom lesz a férfi..

Így van, lány vagyok.

2015. ápr. 4. 17:48
 5/5 anonim válasza:
Azért kérdeztem,mert megfordult az is a fejemben,hogy lehet,hogy a matek/magyar tanárodban a pót apukádat látod és ezért álmodsz vele/velük. De így,hogy teljes a családod,így ennek semmi köze hozzá. Lehet,hogy szimplán csak szerepelnek az álmodban,mert ismered őket,ahogy gondolom mások is szoktak szerepelni az álmodban,közben semmi közöd nincs hozzájuk,max köszönő viszonyban vagytok.
2015. ápr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!