Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akik az idegenek leleplezését...

Akik az idegenek leleplezését akarják minden áron, azok miért nem vallják be maguknak hogy csak a jelenlegi világot akarják megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Én tudom hogy vannak idegen civilizációk, érdekes is lenne ha nem léteznének egy ekkora világegyetemben. Láttam már olyat amit más embernek nem igen van szerencséje. De nem ezen részére szeretnék kitérni a kérdésemben. Inkább arra hogy miért lenne az jó nekünk embereknek ha holnap leigáznák a Földet, vagy épp csak bemutatkoznának? Mitől lenne több az életük? Picit izgalmasabb világot szeretnétek, olyan scifi szerűt? Vagy zavar hogy biztosan hazudnak a világ hatalmi vezetői a témáról , de az már nem hogy van 1000 fontosabb dolog ami talán a saját életeteket érinti, s már eleve azzal korlátoznak, mert rossz és nem előnyös döntéseket, törvényeket hoznak az embereknek? Vagy mi a cél?? :)

2014. nov. 1. 07:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Leginkább az, hogy kitűnjön a tömegből, hiszen attól, hogy ő (szerinte) olyat tud, amit a nagy átlag nem, különlegessé válik (legalább a saját szemében) - és ezért rohangálnak az ilyenek után (ugyanez igaz az összeesküvés elméletekre is). Az ilyen ember elhiszi, hogy ő több, jobb a többi embernél, hiszen mások számára nem elérhető tudást ismer, sőt, jobbá akarja tenni a világot, azzal, hogy pl adott hatalom ellen küzd (szóban, mert amúgy a legtöbb ilyen ember az égadta világon nem csinál semmit).
2014. nov. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 L Diablo ***** válasza:

Talán ettől érzik magukat különlegesnek, vagy valamilyen elismerést akarnak szerezni mindegy, hogy hazugság az ára.


*Én tudom hogy vannak idegen civilizációk, érdekes is

lenne ha nem léteznének egy ekkora világegyetemben.*


Tudni. nem tudod, de valószínűsíted


* Láttam már olyat amit más embernek nem igen van

szerencséje.*


Mit láttál?


* De nem ezen részére szeretnék kitérni a

kérdésemben.*


Akkor miért tértél ki erre?


* Inkább arra hogy miért lenne az jó

nekünk embereknek ha holnap leigáznák a Földet, vagy

épp csak bemutatkoznának?*


Na már most miért akarnának leigázni minket?

Azért lenne jó biztosan tudni, mert akkor nem hinnénk bennük, hanem tudnánk.

2014. nov. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Shai-Hulud ***** válasza:

"Láttam már olyat amit más embernek nem igen van szerencséje."

Én is, de mikor észrevették, jól felpofoztak, és elzavartak onnan, mert még kiskorú voltam.


"Én tudom hogy vannak idegen civilizációk"

Na VÉGRE, mióta várok már egy ilyen emberre, mesélj, merrefelé vannak?


"miért lenne az jó nekünk embereknek ha holnap leigáznák a Földet"

Ki mondta, hogy az jó lenne nekünk? Ne higgy az ilyen embernek, biztos, hogy bolond.


"vagy épp csak bemutatkoznának?"

Például mert MEGISMERHETNÉNK egy idegen civilizációt, lehetőség nyílna új tudományos ismereteket szerezni, meg hasonló marhaságok. Jó, tudom, van akit ez nem érdekel, de olyan is van, akit igen.


"Picit izgalmasabb világot szeretnétek, olyan scifi szerűt?"

Nem. Ha ilyenre vágyom, akkor megnézem a Csillagok Háborúját. Tudtad, hogy ennek a C3PO robotnak minden hülyesége mellett néha egész értelmes meglátásai vannak?


"zavar hogy biztosan hazudnak a világ hatalmi vezetői a témáról "

Hajaj, de még mennyire! És az még jobban zavar, hogy egyéb, például gazdasági témákról mennyit hazudnak!


"van 1000 fontosabb dolog ami talán a saját életeteket érinti"

Igen, van 1000 fontosabb dolog. Törődöm is mindegyikkel. Élem az életemet, elvégzem a feladataimat, szeretem a szüleimet, rokonaimat, nevelem a gyerekeimet, egyszóval ÉLEK.


De amikor szabadidőm van, akkor NAGYON SZERETNÉK IDEGENEKET LELEPLEZNI!!!

:-D

2014. nov. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

"Láttam már olyat amit más

embernek nem igen van szerencséje." Ezt a részt azért írtam bele, hogy egyértelmű legyen, nem egy szkeptikus írta a kérdést. :) Sok dolgot láttam már, de tényleg nem ez a kérdésem célja. Normális életet élek, nem akarok leleplezni semmit. Érdekes szemlélet alakult ki bennem,földi technológiával készült ufót láttam, emberek készítették de a ma emberei olyat még nem tudnak. Másrészt rengeteg olyan élőlény van amit még nem fedeztünk fel :) Én csak azt nem értem, hogy ha pl találkoznál egy ufo-val, felhagynád az addigi életedet és kiállnál az ügy érdekében, annak ellenére hogy lehet nem is fogsz célt érni vele, mert egymagam jelentéktelen vagy? Izgalmas belegondolni, de az ember félti az életét és a nyugis, normális jövőjét. Aki pedig mást mond az nem komplett, vagy tényleg nem tud bele gondolni a szituációba..

2014. nov. 1. 10:22
 5/15 L Diablo ***** válasza:

*Én csak azt nem értem, hogy ha pl

találkoznál egy ufo-val, felhagynád az addigi életedet

és kiállnál az ügy érdekében, annak ellenére hogy lehet

nem is fogsz célt érni vele, mert egymagam

jelentéktelen vagy?*


Egyáltalán nem hagynék fel az eddigi életemmel nem állnék ki az ügy érdekében, nem akarnék megtériteni senkit. Bizonyára valamilyen hatással volna rám, például magabiztosabb lennék olyasmit tudnék, amit mások csak valószínűsítenek, de ezek ellenére ugyanúgy élném tovább az eddigi életemet, csak egy tudással gazdagabb lennék.

L

2014. nov. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azért,mert ciki lenne nekik bevallani.
2014. nov. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Bizonyára valamilyen hatással

volna rám, például magabiztosabb lennék olyasmit

tudnék, amit mások csak valószínűsítenek, de

ezek ellenére ugyanúgy élném tovább az eddigi

életemet, csak egy tudással gazdagabb lennék." Épp itt jön az hogy ha megtudnál valami valóban lényegeset, akkor az valószínűleg nem tudna abban a stádiumban maradni benned, kihatna az életedre. Valószínűleg bele törnél. Ne is mond el senkinek, de élj is vele nevű ördögi kör lenne az egész. S én ezen a szinten vagyok, tehát: Köszönöm, az alapokat tudom, többre nem vagyok kíváncsi, nevű szint :)

2014. nov. 1. 15:01
 8/15 L Diablo ***** válasza:

*Épp itt

jön az hogy ha megtudnál valami valóban lényegeset,

akkor az valószínűleg nem tudna abban a stádiumban

maradni benned, kihatna az életedre. Valószínűleg bele

törnél.*


Nem törnék bele, mert régóta valószínűsitem ezt a lehetőséget is, igazából csak megerősítene engem. Az életemre pedig nem változna meg drasztikusan. Nem lennék Pataky Attilához hasonlóan az idegenek hírnöke, nem csinálnék magamból bohócot, de ha bizonyítani tudnám természetesen az összes általam megszerzett információt feltárnám.

2014. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mivel az ide tévedő és itt kolonizálódott idegenek nagyon fejlettek és intelligensek, plusz még az Intergalaktikus törvények is tiltják a leigázást, ezért ettől nem kell tartani. A scifi szerű világra meg még éretlen az emberiség, ezért nem is adnak olyan technológiát a kezünkbe, amivel ártani is lehetne akár. Primitív, agresszív fajnak tartanak minket. Biztos, hogy hazudnak nekünk ezzel kapcsolatban, mert ha kiderülne, azzal hatalmas pánikot keltenének, de ez engem hidegen hagy. Ahogy az is hidegen hagyna, ha itt a falunkban is élnének idegenek. Amúgy a változás ráférne a világra. Szerintem a legnagyobb probléma a társadalmi egyenlőtlenség.
2014. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Elméletben könnyű, bár kinek mi az érdeke. :) Jövőre házasodom, majd jöhetnek a gyerekek. Semmi x aktáért nem dobnám el a jövőbeni családi életemet :)
2014. nov. 1. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!