Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, ha halottal...

Miért van az, ha halottal álmodom, sosem beszél az álmomban és legtöbbször háttal áll nekem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 23:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hamarosan eljön az idő, amikor megmutathatod igazán mit tudsz, miben vagy tehetséges.Az álmod ezt jelenti.
2010. febr. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

...hogy tud egy halott állni?


És mégis ki az, aki még hisz ebben az álomfejtéses baromságban?

2010. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én sem kifejezetten az álomfejtésre gondoltam, hanem valami ésszerű magyarázatra, vagy valami hasonlót átélt véleményére, hogy miként élte meg ezt.
2010. febr. 21. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első kérdésem az lett volna, hogy van olyan, hogy egy halott beszél? :D

De aztán utánanéztem, és az az "alapeset". Vagyis arról írnak többet.

Viszont az nem fér a fejembe, hogy mér kell rögtön mindent lebaromságozni, ami esetleg a közfelfogással nem egyezik meg, vagy nem "természetes".

2010. febr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát..álmunkban bármi megtörténhet... én pl. összevisszaságokat álmodok..úgyhogy szerintem simán belefér, hogy álljon és beszéljen :)
2010. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!