Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez alvásparalízis volt?

Ez alvásparalízis volt?

Figyelt kérdés
Álmomban a tükör előtt álltam, és rájöttem, hogy álmodok ezért ki akartam próbálni valami oylat, amit a valóságban nem lehet. Elmezdtem ugrálni minél magasabbra és akkor úgy véltem fel tudok repülni. Ezután éreztem hogy fel fogok kelni, s hogy jön az alvásparalízis. Az ágyamban feküdtem a hátamon, egyik lábam felhúzva és az ujjaim tudtak mozogni de a végtagjaim nem. Próbáltam izegni mozogni hogy felkeljek, közben néha éreztem hogy rosszul veszem a levegőt. Végre felébredtem. De tudtam hogy valami fura. Egy másik álomban ébredtem. Gyanakodtam hogy álom ez is, próbáltam bizonyítékokat szerezni, de ahogy alakult tovább az álom, már nem foglalkoztam vele. Ahogy felébredtem, meglepődve tapasztaltam, hogy abban a pozícióban vagyok, amiben álmomban ébredezni próbáltam: a hátamon s az egyik lábam behúzva, felhajlítva. Ti éltetek már át hasonlót? Mi lehet ez? Sokszor van hogy álmomban a többieknek bizonyítgatom, hogy álmodom, sokszor ébresztgetem magam, kiabálok , de általában mindig egy újabb álomban ébredek, ahol vagy elhiszem hogy valóság, de sokszor gyanakszom hogy ez egy újabb álom.

2015. ápr. 14. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azt álmodtad, hogy alvásparalízised van:)


Azért akartad magad ébresztgetni is (kevésbé drasztikus megoldásokkkal) :D

2015. ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Csupán álom volt.

#1 egy kicsit lassabban, ha lehet. Nem bírom lépést tartani ilyen tempóban.

2015. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Alvásparalízised volt, próbáltál felébredni, de közben visszaaludtál és csak álmodtad, hogy felébredtél.

Igen, pont a napokban jártam én is így, sőt, még harmadjára is egy másik álomban "ébredtem". :D


(Csak megjegyzem, hogy nem igazán értem, mit keres szinte minden alvásparalízissel kapcsolatos kérdés ebben a témakörben, mikor köze nincs az ezotériához, de mindegy.)

2015. ápr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#3 Szerintem sincs köze az ezotériához, sokkal inkább a Egészség kategóriához
2015. ápr. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egeszség kategória? Nem vagyok beteg....legalábbis remélem :p
2015. ápr. 14. 17:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Az alvásparalízis (alvás bénulás) egy egészségügyi probléma, ami oda tartozik érted már?:P
2015. ápr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Ez egy alvászavar.


Ezért nem értem, hogy kerül mindig az ezotériához, ha valaki például alvajáró sem hiszem, hogy ezzel kapcsolatban ezotériával foglalkozna, de végül is mindegy, nem akarok kötekedni, csak kicsit csodálkozok rajta.

2015. ápr. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Velem is előfordult már ilyen,igen ez az volt vagyis egy része mikor felkeltél és tudtad az ujjaid mozgatni a légzés zavar is arra utal.
2015. ápr. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Azért azt tegyük hozzá,hogy az orvosok,kutatók sötétben tapogatóznak az alvásparalízos kapcsán sok dologban. A meghatározásokban ilyeneket lehet olvasni: "azt gondolják","úgy vélik" stb... De sok Mindenre nincs semmiféle orvosilag alátámasztott magyarázatuk. Mondják pl,hogy kizárólag háton fekve jelentkezik. Ebben pl az hibádzik,hogy nekem rendszeresem van alvásparalízisem,viszont Sosem alszom háton,mivel úgy nem tudok. Az sem igazán van megindokolva,hogy az esetek döntő részében miért mindenféle félelmetes érzékeles kíséri a dolgot.
2015. ápr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem nincs semmi félelmetes érzékelés, nem látom a külvilágot sem, csak olyan mintha álmodnék, abszolút nem valóságszerű...és fel sem szoktam kelni utána hanem tovább álmodom
2015. ápr. 15. 11:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!