Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az almomban 2 szer szerepel...

Az almomban 2 szer szerepel egy lány?

Figyelt kérdés
Az elsöalmomban egy szobàba mentem be ahol sok ember volt föleg fiatalok tinik leultem egy àgyra az àgy màsik végén a làny es elnéztem szembe es a lany kozelitet felém megint elnéztem megit közelitet a làny most külsönézetbol lamtam az éseményeket es a lanyt àtölelve voltam ez az elsö àlom amire emlékszem most a 2 odik àlom arra emlékszem hogy a buszon utaztam hazafele de a faluba voltunk a kocsma előtt es most a lanyt kersetem leszàltam a buszrol es latam ahogy a busz ment es a lany rajta ült s én arra gondoltam meg kell tudom a nevét. Ez most mit jelent ?

2015. ápr. 22. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy elképzeltél egy lányt, aki tetszik és szeretnéd, ha a valóságban is létezne.
2015. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De azt is jelentheti, hogy döntened kell a kocsma és a lány között:P
2015. ápr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!