Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Találkoztam önmagammal álmomba...

Találkoztam önmagammal álmomban, mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy talalkoztam magammal. Kb 15 eves én volt, mosolygos, napszemuveg es fekete borkabi. Nalunk az volt a szokas ha talalkozol valakivel megpuszilod, de en nem pusziltam meg mert valami undort ereztem vagy nemtduom. Aztan elmentunk setalni beszelgettunk de arra mar nem emlekszem mirol.. Ez jelent valamit vagy... ?

2015. ápr. 21. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszer én is álmodtam hasonlót, de én nem fiatalkori önmagamat láttam. Hanem az aktuális önmagam ült velem szemben és beszélgettünk, nem emlékszem miről. Bennem ez jó érzést váltott ki, jó volt önmagammal beszélgetni. Valaki azt mondta nekem, hogy ez olyasmit jelent, hogy csak magamra számíthatok, egyedül vagyok, egyedül kell megoldanom mindent.


Na most az, hogy te korábbi énedet látod és undort éreztél, gondolom mást jelenthet. Csak leírtam a saját esetemet, hátha el tudsz indulni azon a nyomon. (Nem tudom, olyasmire tippelek, hogy esetleg a külsőddel nem vagy megelégedve, vagy legalábbis a korábbi külsőddel volt bajod? Esetleg olyasmiket tettél 15 évesen, amire nem vagy büszke? Stb...?)

2015. ápr. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az miből derült ki, hogy akivel találkoztál az az egykori önmagad?
2015. ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Onnet, hogy lattam. Lattam magamat. En arcom en napszemuvegem stb
2015. ápr. 21. 15:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyet biztos. Nem szeretted a fiatalkori önmagadat. Remélem azóta jobban elfogadod magad. A kérdés, hogy milyen érzéssel ébredtél. Az is lehet, hogy a fiatal önmagad valamire akart figyelmeztetni, csak nem figyeltél rá. Mindenesetre érdekes.
2015. ápr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!