Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Na szóval így szól az álom: én és barátnőm egy sötét (éjjel) volt egy egy úgynond kiállításon, és volt egy színes-díszes úgymond szobor, ahová be akart menni a barátnőm. Én nem tartottam jó ötletnek, villámlottvaztán és annál a fénynél láttuk hogy pókhálós, és hogy egy emberfej van ott, aki lehajtott fejjel néz előre. A szeméből sok nemlátszottvés csak szemből a balból látszódott, hogy vörös ere. Mindtam hogy menjünk ida, ahova én szerettem volna menni eredetileg, ida us értünk egy kus faházhoz, de onnan egyik fiú oszt.társam jött ki még valakivel (arra nem emlékszem). Aztánnappal lett, borús idő volt, és egy tó partján álltunk a barátnőmmel. Ató kicsi volt, és az iskolám meletti focipálya volt a tó. Ott volt az emberfej, akinek a szeméből egyrw többet láttunk, a végén a (szemből) bal szeme egészében volt, eres és vörös, a másik meg kifakadt, és odaszáradt. Fújogtunk egy sort, aztán táplálkozni kezdett: kinyitotta száját a normálisnál sokkal nagyobbra, belement a hullám egy csomó iszapos homokkal is, aztán föl kelt és a fölösleg kihullott szájából. Visszatértünk a faházba, ahol barátnőmmel féltünk, mondtuk hogy megvárjuk a másikat fürdés után, hogy ne féljünk egy ágyban aludjunk.

Megint ott voltunk a tónál, és az a lény a fiúktól aksrt valamit, és a tesitanárom parancsolta azokra őket. A végén a selyemfiú oszt.társamra mondta hogy igazi férfi, mert sokszor úgymond feláldozta magát, amikor én és bnőm félelembből nem nentünk. Aztán a tó közepére kellett mennie asszem 4 embernek, egy ment szó nélkül, én kijöttem, mert féltem helyettem ment az a selyemfiú, a többiek (fiú oszt.társaim) nem akartak, aztán a rendes fiu berángstta a vízbe, és amikor a víz alá merültek, láttam az álomban, jogy az alján ott van a szörny, és mind a négy embert a víz alá fogta. Egy idő után amikir rendes ember megfulladt volna, azok ksptak levegőt a víz alatt.

És pont abban a pillanatban ébredtem fel.


2015. ápr. 24. 03:27
 1/1 anonim válasza:
Azt hogy alszol
2015. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!