Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom azt hogy megcsal...

Miért álmodom azt hogy megcsalom a páromat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Harmadszorra álmodtam azt, hogy megcsalom a páromat. Legutóbb egy olyan fiúval akivel régebben kavartunk, de bizonyos okok miatt végül aztán nem jöttünk össze, most álmomban pedig a megcsalás mellett tökéletes volt minden, semmi akadálya nem volt annak hogy esetleg együtt legyünk. Sokszor veszekszünk a párommal féltékenység miatt, leginkább én szoktam féltékeny lenni. Esetleg ennek lehet köze hozzá? (Lány vagyok)

2015. ápr. 23. 06:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert kevés neked,érzelmileg és szexuálisan sem elégít ki,csak buta vagy,hogy bevalld magadnak. És ezt ő is érzi,azért féltékenykedtek. Keress egy új,nagyfa...fantáziájú pasit! Most!



37/Kan,az álomfejtő.

2015. ápr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1-es jól összefoglalta, nem vagy elégedett a pároddal. Teljesen mindegy hogy érzelmileg és/vagy fizikailag nem elégít ki, álmondban szeretnél végre elégedett lenni. Ha nem sikerül megbeszélnetek az érzelmi vagy szexuális problémáitokat, tönkre fog menni a kapcsolatotok, itt az ideje javítani rajta.
2015. ápr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Hányadik ffi az életedben a mostani?

De végülis a lényeg az, hogy valóban vágysz másra (is)

2015. ápr. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mit kavartatok? Baracklekvárt vagy valami egészen mást?

Milyen okok miatt nem jöttetek össze? És ezzel a csóikámmal, miért jöttél össze?


Egyébként meg a megcsalás jó móka. Annyi kell csak hozzá, hogy a másik ember érzéseit semmibe vedd. Nem így van?

2015. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te ilyen csalós fajta vagy;)
2015. ápr. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És ébredéskor milyen érzés volt?


Azt kell feldolgozni...

2015. ápr. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ébredéskor nagyon rossz érzés volt, egész nap rossz kedvem volt.

2015. ápr. 24. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!