Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek az álmaim? Ő...

Mit jelenthetnek az álmaim? Ő is álmodhat arról amiről én?

Figyelt kérdés

Visszatérő álmaim vannak, de mindig valamiben egy picit más. Az egyik barátommal álmodom, hogy úgy együtt vagyok vele. Majd elfutok tőle. Állandóan félelmet és vágyat érzek. Annyira valósághűnek tűnnek az álamim. Éjjel többször megébredem, és mikor visszaalszom folytatódik minden onnan ahonnan abbahagytam.

Este nehezen tudok elaludni, reggel sokáig alszom és amikor felébredek nagyon fáradt vagyok, mint aki egész éjjel nem aludt.



2012. jún. 27. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit, hiszen álmaid az életed során tudott, tapasztalt, látott, hallott dolgokat, történéseket, helyszíneket, embereket vetítik eléd, legyenek azok tudatosan vagy tudat alatt érzékeltek. Gondolatok, vágyak és félelmek is megjelenhetnek benne természetesen. Önmagában nincs jelentésük, ámde következtetni lehet arra, hogy jelenlegi életedben milyen örömöknek nézel elébe, mit szeretsz, vagy milyen problémákkal, illetve félelmekkel küzdesz. A legtöbb esetben a valóság darabkái elferdülhetnek, megkeverednek álmodban. Egyébként ha úgy nézzük, csak értelem nélküli képek sorozata, semmi több.

És nem álmodhatja ugyanazt a barátod.

2012. jún. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Antimod ***** válasza:

"És nem álmodhatja ugyanazt a barátod."


Cáfolom, én már álmodtam ugyanazt, mint a barátnőm, mégpedig ugyanazon az éjszakán. Egy-két apró részlet volt szubjektívebb, kicsit más, de az alapszitu teljesen megegyezett, ráadásul semmilyen közös élményünkhöz, emlékünkhöz nem kötődött.

Soha ne mondd, hogy soha, ahhoz mi emberek túl keveset tudunk még. :)

2012. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!