Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek abban, hogy 2 ember...

Hisztek abban, hogy 2 ember kozott, akik nagy tavolsagra vannak egymastol es ismerni sem ismerik alaposan egymast kialakulhat telepatia/gondolhatnak egymasra?

Figyelt kérdés

A tortenet: Regebben megismerkedtem egy ferfival, szimpatikusak voltunk egymasnak, ez nem kerdes. Az ember erzi az ilyet. Joparszor utaztunk egyutt (o taxisofor volt, en pedig az utasa)

Aztan en kikoltoztem kulfoldre, a napokban viszont haza utazok es mint derult egbol a villamcsapas egy ideje csak az jar a fejemben, hogy nekem valamiert meg kellene keresnem ezt az embert/talalkoznom kell vele, pedig ezelott szo szerint abszolut nem gondoltam ra.

Mit gondoltok?


2015. ápr. 9. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A telepátia akkor lenne igaz, ha most megkeresne téged a taxisofőr...


Ez szimplán csak a te gondolatod. Feltehetőleg te nem jutsz az ő eszébe, tehát nem "egymásra" gondoltok, csak te őrá.


Valószínűleg azért jutott eszedbe, mert jössz haza, és az "utolsó jó emlékeid" egyike ő itthon.

2015. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van. Neha a honvagy erdekes gondolatokat szul bennem... ilyenkor jo oszinte velemenyeket olvasni, visszarangatnak a valosagba. Koszonom neked!
2015. ápr. 9. 18:03
 3/6 anonim ***** válasza:
+1 az elsőhöz, nincs okotd ennél többet feltételezned.
2015. ápr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

"+1 az elsőhöz, nincs okotd ennél többet feltételezned."


Ezt meg honnan tudod? Komolyan meglepődnétek, ha kiderülne, hogy másképp IS lehet. Én nem zárom ki a telepatikus eshetőséget sem, de nem követem el azt a hibát, hogy bemondjam, hogy "biztos az az oka". De hallottam már olyan történetet, hogy ilyenből aztán "véletlen" találkozás lett, és nem is ok nélkül.

2015. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Tudom, milyen a telepátia, mert amikor a férjem udvarolt nekem, nagyon is működött köztünk.

Ezért írtam, hogy ez akkor lenne az, ha a férfi megkeresné.


De ne magyarázzunk mindenbe dolgokat, csak mert eszünkbe jutott valaki...

2015. ápr. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet ilyen velem is megtörtént.

Gondolni kezdtem valamiért egy ismeretlen férfire, gondolataimban megjelent és ismerősnek éreztem, de sehogy sem tudtam "hová tenni".Álmodtam is vele néha.Aztán kb fél év múlva megismertem a valóságban is.Én is ismerős voltam neki, pedig soha azelőtt nem találkozhattunk, hiszen az ország túlsó végében lakik.

De hát egy 3 évig tartó kapcsolat lett belőle a távolság ellenére is :) Vele kapcsolatban sok különös tapasztalatom volt, amikre nem találok racionális magyarázatot.Különös álmok, előre megérzések egész sorozata, és még ennél különösebb dolgok is, amíg kapcsolatban voltam vele.Mintha erősítette volna valamiért ezeket a képességeimet.Mással ilyet nem tapasztaltam.Nem tudom, ő is érzett-e ilyesmit, sajnos ebbe a témába vele nem nagyon lehetett belemenni, nem volt valami spirituális beállítottságú, vagy csak jól titkolta :)

2015. ápr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!