Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi jelentett ez az álom?...

Mi jelentett ez az álom? Normális hogy 11 évesen ezt álmodtam?

Figyelt kérdés

Ez az álom még kb. 1 vagy 1,5 évvel ezelőtt volt. Akkor körülbelül 11 éves voltam.



Egy kis szigeten egy esküvőhöz készültek, amire én is hivatalos voltam. A partot és a szigetet egy hosszú híd kötötte ösze. Az igazi életben nem ismertem senkit se a násznépből, se a párból. A szigeten csak a menyasszony volt, de már esküvői ruhában.

Én a híd közepén álltam és belökem a vőlegényt a tengerbe. Nem emlékszem rá, hogy még az előtt megöltem, vagy még élt mikor belöktem, de indíték nélkül vetettem véget az életének.

A násznép addigra tudta csak meg mikor, már odaértek. Mindenki elszőrnyűlködött hogy valaki pont az esküvő előtt ölte meg a vőlegényt. De nem derült ki hogy én voltam. Láttam, hogy a menyasszony hogy sír, meg hogy milyen szomurú.

Jött a szigetre egy nyomozó, hogy kiderítse ki ölte meg a vőlegényt. Én a nyomozó "segítője" lettem és együtt mentünk a helyszínekre, ott voltam amikor kikérdezte a násznépet.

Amikor visszamentünk a szigetről az irodába, eluralkodott rajtam a bűntudat. Teljesen kiakadtam. Átmentem a szomszédban lévő orvosi rendelőbe és ezt kérdeztem az ottani doktornőtől:

"Ha te megölnél valakit bevallanád?" Erre ezt monda:

"Igen"

Vissza mentem az irodába, hogy mindent beismerjek. Elhatároztam, hogy sírás nélkül elmondom az egészet, de már kb. az első mondat közepén elbőgtem magam. Nagyon ki voltam.



Ennyi volt az álom. Néhány dolog ami fontos lehet:


-Az álomból egy szereplővagy helyszín sem létezik a való életben az orvosi rendelőt kivéve.(én nem abba a rendelőbe járok)

-Abban az időben volt egy olyan osztálytársam aki piszkált. Ez rosszul esett, de mindig azt mondtam magamnak: "Csak a gyengék sírnak, nem halok bele ha valaki csúfol"

-soha nem tért vissza az álmom, sőt ehhez hasonlót se előtte se utána nem álmodtam


2015. ápr. 25. 19:28
 1/3 A kérdező kommentje:
A végéről kifelejtettem, hogy akkoriban sok olyan sorozatot néztem, mint pl: CSI
2015. ápr. 25. 19:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, az álmok jelentését általában magdabn kell keresni. Lehet hogy úgy érezted nem fogod kibírni sírás nélkül, és féltél hogy el fogsz gyengülni ez pedig az álmodban felszínre került...
2015. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A CSI nagy hatással lehetett az álmodra.Az formázta meg a környezetet.
2015. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!