Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelenthetnek...

Szerintetek mit jelenthetnek a visszatérő rémálmok?

Figyelt kérdés
Nos, sokszor álmodtam azt hogy egy erdőben vagyok körülöttem nincs semmi és egyszer csak egy nagy puska durranó hangjára keltem fel , engem öltek meg. De olyan is volt hogy én öltem meg embereket tömegesen , meg sokszor arról is fantáziálok (álmon kívül) hogy sorozatban gyilkolászom az embereket mindenféle következménytudat nélkül , vagy is amit fantáziálok azt normálisnak tartom . De engem legjobban az álmok zavarnak , mert egy kicsit ideges vagyok hogy nehogy meg is tegyem ezeket. csak azt nem tudom mit jelenthetnek a visszatérő rémálmok . szerintetek ?

2015. ápr. 28. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hagy nyugodni ez a gyilkolászó téma, az álmok is ezért vannak. Miért gondolsz erre ilyen sokat?
2015. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 acelsziv ***** válasza:
Azt jelenti, hogy szellemileg ki vagy merülve és több b1 vitamint kellene enned
2015. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Valami lelki problémád jelenik meg az álmaidban, ahogy a fantáziádban is. Javasolnék felkeresni egy pszichiátert, akivel megbeszélheted a problémáidat, mielőtt még a valóságban is elkezdenéd.

[link]

2015. ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fish1 ***** válasza:
Arra figyelj, hogy az álmaidban milyen érzések kerítenek hatalmukba, majd ezeket vonatkoztasd az életedre. Az életed melyik területén érzel hasonlókat?
2015. ápr. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát sokszor csak úgy bekattan . Volt már úgy is hogy láttam egy szép , kedves lányt belenéztem a szemébe , és elképzeltem ahogy meg ölöm , de tök valóságosan. De ezeket az érzelmeket nem akarom tudatni a külvilág felé , nem akarom hogy hülyének nézzenek.
2015. ápr. 29. 21:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichiátert...
2015. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
szerintem felesleges , ugyanis megtudom különböztetni a jót a rossztól . Meg nem hiányzik hogy mindenki hülyének tartson.
2015. ápr. 29. 22:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne zabálj estére sokat csak egyél egy almát.
2015. ápr. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem zabálok sokat
2015. ápr. 30. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!