Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges az hogy előre...

Lehetséges az hogy előre megálmodtam azt ami történt?

Figyelt kérdés
Teljesen ugyanazt, abban a ruhában, a környezet is pont olyan mint az álmomban...es olyan emberek vannak benne akiket meg soha nem láttam...de amikor "teljesül" az álom akkor ők vannak benne...szóval pont azt álmodom meg ami mondjuk 2héttel később történt meg mint az álom...
2015. máj. 8. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem többször volt ilyen, és nem deja vu. Az más.
2015. máj. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Es ez nem ijeszto vagy valami?
2015. máj. 8. 16:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is volt egyszer egy olyan álmom, ami 1 hónap múlva egy az egyben bekövetkezett, döbbenetes volt, minden ugyanúgy történt, mint az álmomban.
2015. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Velem már nem először furdult elő.
2015. máj. 8. 16:37
 5/10 anonim ***** válasza:
De igen, ijesztő.
2015. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Számomra nem ijesztő, én csak csodálkoztam, hogy hogy lehet ilyen.
2015. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Te vagy a kiválasztott!

Én is hasonló képességgel bírok, csak veled ellentétben én a múltat álmodom meg. Például a múltkor is megálmodtam az előző napi történéseket pontról-pontra ugyanazt, ami előző napon történt. Azért mi kivételes emberek fogjunk össze és álmunkban alapítsunk egy szektát. A helyszín miatt ne fájon a fejed, majd megálmodjuk.

2015. máj. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A komoly valaszok ak jobban örülök
2015. máj. 8. 17:35
 9/10 anonim válasza:
Menő, azt hittem egyedül vagyok :DD am sokszor volt velem is, kétkezemen nem tudnám megszámolni, annyi különbséggel hogy nem az egész esemény marad meg hanem csak mittomén 5 perc de az fixen úgy
2015. jún. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kb 2-3 éve minden héten megálmodtam a "jövőt", ami 1-2 nap múlvaa teljesült. Azóta már nem álmodok jövőt vagy elfelejtem nem tudom… :) Mostanában 10-14 napig nem álmodom semmit aztán úgy 5 napig meg minden nap. Fura. :)
2015. júl. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!