Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú akivel kb 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel kb 5 hónapig vtunk együtt. Nem vt se csók/ez miattam/, nem is nagyon találkoztunk és beszélgettünk. Mostanában megint érzek vmit, gondolok rá és úgy látom neki fontosabb vagyok mint nekem ő. Ez mi?

Figyelt kérdés
De én mégis az eszemet használom és nem biztos h összejönnék vele,mert vannak hátrányai is a dolognak.
2013. jan. 1. 23:21
 1/3 anonim ***** válasza:
kötődés.
2013. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ktk312 ***** válasza:

Nekem is ez volt... Aztán a lány úgy "közölte" h vége:

Először nem jött el a találkozóra, gyanús volt, de ki tudja...

Aztán beszéltünk neten, 3-4 napra rá nem válaszolt és el se olvasta amit írtam.


És a sors fintora, hogy ma is ez történt, de k*rva jó! :DDD

2013. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából én is ilyen vtam.Közöltem,hogy vége,"barátok maradtunk." Én sem nagyon mertem elmenni randikra,kicsit félős vagyok.
2013. jan. 2. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!