Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert van az, hogy a baratomro...

Miert van az, hogy a baratomrol vannak remalmaim es automatikusan probalok kiabalni almomban hogy felkeljek?

Figyelt kérdés

Massal is volt mar ilyen allitolag, velem is es kulonosen mostanaban valamiert rendszeresen almodok rosszakat a volegenyemmel kapcsolatban. Teny, hogy sajnos napkozben szoktam agyalni multbeli rossz dolgokon is, de ez az en hulyesegem egyebkent nincs koztunk gond nagyon szeretjuk egymast. Mult ejjel is arra kelt fel, hogy ilyen furcsa hangot adok ki megint ami se nem sikoly se nem siras. Azt mondja olyan hang amit valoszinuleg ebren nemis tudnek kiadni magamtol.

Most pl. Azt almodtam, hogy fekszunk ejjel az agyban es rajovok valahogy hogy a kapcsolatunk elejen talalkozgatott a volt baratnojevel. O pedig kikeri maganak hogy ebben nincs semmi. Erre engem nagyon felkavart leloktem az agyrol aztan visszajott elalszunk aztan almomban felkeltem es elkezdtem ot razni es kiabalni vele erre o megvadult mint egy kutya es elkezdte harapdalni az arcom, ekkor kezdtem sikitani es gyakorlatilag a sajat hangomra keltem meg hogy a baratom kerdezi mi a baj. Nehany napja pedig egy szellemvasuton mentem egyedul o meg valaki massal es a vegen kozolte, hogy elkoltozik tolem. De ha barmi mas rossz almom van akkor is elofordul, hogy probalok almomban kiabalni, de nem sikerul es a sajat nyogdecselesemre kelek.. Nem ertem egyszeruen?!



2015. máj. 16. 14:07
 1/1 anonim válasza:
Szerintem a tudatalattid játszik veled. Talán titkon félsz,hogy elhagy, van valakije. Vagy a jövőről álmodsz, van ilyen. Próbálj ne agyalni a múlt gyötrelmein és néha igyál gyógyteát.
2015. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!