Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok állandóan a...

Miért álmodok állandóan a barátomról?

Figyelt kérdés

1 hónapja sikerült összejönnöm azzal sráccal aki előtte sokáig tetszett. Azóta MINDEN éjjel vele álmodok vagy azt, hogy lefekszünk vagy, hogy elhagy és sírok meg hasonlók... Én szerelmesnek érzem magam, sosem szoktam olyanokról álmodni akikkel járok. Ma azt álmodtam, hogy nem mondta el, h mi baja csak szakított és annyira ki voltam bukva, hogy az hihetetlen... Pedig amúgy nem félek, hogy szakít mert tudom, hogy szeret, de durva, hogy mindig vele álmodok.

16/L



2013. máj. 18. 10:11
 1/4 anonim válasza:

Ez aranyos:)

Félsz hogy elveszíted.

2013. máj. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok időt töltesz el vele, fontos számodra, sok emléked, vágyad, félelmed köthető hozzá.

Namost, az álmok emlékekkel, vágyakkal, félelmekkel vannak tele. Így adódik a dolog, hogy az álmodban ezek megjelennek.

Gyerek koromban dolgoztam egy kukorica földön nyaranként. Akkoriban napokig a kukoricaföldön álmodtam... :)

2013. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Azért mert egyfolytában vele foglalkozol.

Szóval a válasz maga a kérdés.

Ha már ezt feltetted akkor most is épp vele foglalkozol.

Szép dolog a szerelem, de ne felejts el miatta magaddal foglalkozni.

2013. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!:)
2013. máj. 19. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!