Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent az almom?

Mit jelent az almom?

Figyelt kérdés
Otthon voltam es anyuhoz jott egy ferfi nem ismertem be jott es beszelgetunk egyszeribe levette a felsojet es ram maszot sirt... meg szeretett volna eroszakolni, en nagy nehezen le szettem magamrol es sirva ki futottam a hazbol a haz korul futkostam sirva talalkozttam egy ismeretlen lannyal a sarkon valami fegyveres rablas folyt en pedig bele futottam a fegyveres rabloba a rablo meg fogot a nyakamhoz szoritotta a fegyveret es azt mondta h mindketten kovessuk ot vagy ha nem megol engem. ( nem nezzek horrort, es szeretnek normalis valaszokat elnezest a helyes irasert)

2015. máj. 22. 07:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én különösebb jelentőséget nem tulajdonítanék neki. Én is rengetegszer álmodtam elég ijesztő dolgokat. Emberölés, vér fröcsögés, halál, minden volt. Egyik sem vált valóra hála istennek. Az érzelmi állapotod is befolyásolhatja az álomképedet. Stresszes, feszült időszakban többször álmodunk rosszat. Álmunkban gyakran megjelennek a félelmeink. Szóval ez maximum annyit jelenthet, hogy félsz a nemi erőszaktól és a fegyveres rablóktól. Hogyha mondjuk ez visszatérő álom lenne, akkor foglalkoznék vele komolyabban. Nem kell minden álomnak az értelmét keresni. Én például rendszeresen (évek óta) álmodom, hogy kiesnek a fogaim. Az álmoskönyv szerint ez egy közeli ismerős, rokon halálát jelenti. Azóta senki nem halt meg a környezetemben. Mondjuk egy fogam lyukas lett..
2015. máj. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ide se iirok soha tobbet egy kerdest se.
2015. máj. 22. 08:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Senki nem fog emiatt elkeseredni! XD
2015. máj. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Minden alomnak van jelentese.

Ja es 2-es nem erdekel mit mondasz sorry...

2015. máj. 22. 09:10
 5/5 A kérdező kommentje:
3 mas*
2015. máj. 22. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!