Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Valaki elmagyarázná nekem ezt...

Valaki elmagyarázná nekem ezt az álmot? Ez egy visszatéro álom.

Figyelt kérdés
Szóval...van egy lány akit szeretek...megcsókoltam és bevalottam neki mindent de o azt akarja,hogy csak barátok maradjunk.Tegnap este azt álmodtam,hogy éjszaka 2-en vagyunk a város foterén és elkezdunk beszélgetni(már nem tudom,hogy mirol) majd egyszer csak megcsókol.Mit jelent ez az álom? Am már tobbszor álmodtam,hogy megcsókol az osztályba mindenki elott de ez még akkor volt mielott léptem volna.Valaki ezt nekem elmagyarázná?

2015. máj. 23. 20:35
 1/2 Legoman ***** válasza:
Semmi különöset nem jelent, csak valószínűleg rosszul esett neked, hogy nem akar többet tőled, mint barátság, és az álmodban a lelked kiegyensúlyozta ezt az élményt azzal, hogy ő csókolt meg téged. :)
2015. máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azt álmodod amire vágysz.
2015. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!