Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi ez az egész? Miért nem...

Mi ez az egész? Miért nem megy? Tizenéves lány

Figyelt kérdés

Nekem volt egy hétig pasim. Azon a héten féltem aludni, mindig volt valami fura álmom. A srácnak csak arra kellettem rájöttem, szakítottam. De az álmok nemigen szűnnek! Jó, nem rémálom mindennap de gyakran előfordul hogy értelmetlen hülyeségek. Régen jó ha havonta 4-5 alkalommal álmodtam valamit, amire emlékeztem.

Nervenpflege-t szedek esténként és reggel orbáncfűteát iszom. kávét, energiaitalt hónapok óta hanyagolom.

sportolok hetente. sovány vagyok.


na mondom a legutóbbi éjjelt. ittam este pezsgőt, mert névnap. kb. egy pohárral, aztán pár perc múlva bevettem a nervenplege-t. fél 11 körül aludtam. de ne tudjátok meg mit.

sok cicáink közül az egyik legjelentéktelenebb cicánkat az állatkerti hatalmas ragadozó hüllő (ilyen fekete) megölte a szemem előtt. kimegyek, jön apám (elvált szülők) mondom neki hogy a macskámat kinyírták, de mintha a falnak beszélnék. mert ő siet, mert barátnőzik. és várjatok, mellette a srác akit egy éve nem láttam, egy bajkeverő, utálom, ott van mellette és úgy viselkednek mint a legjobb haverok. még a fülhallgatóm is nála volt! mondtam hogy vegye le, szó nélkül levette. és kb. ennyi. nagyon rossz álom volt, egy intő jel nekem. de ez csak az alkohol hatása volt?


2015. máj. 25. 08:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Inkább a nervenplege hatása lehet. Avagy az orbáncfű, és nerveplege együttese. Az orbáncfűvel nem nagyon szabad idegekre ható gyógyszert együtt használni, mert az orbáncfű magában antidepresszáns hatással bír. Ez a növény sajnos nem alkalmas kiegészítő kezelésre, csak gyógyszeres kezelés kiváltására. Vagy az esti gyógyszert kell elhagynod, hogy ne ütközzön az orbáncfűvel, vagy az orbáncfüvet. Mindkettő helyettesíthető olyan gyógynövényekkel, amelyek nem okoznak kellemetlen mellékhatásokat. Ha este elalváshoz kell valami, akkor kamilla, komló, és levendula keverékét tudod használni kamilla 1, levendula 1, komló 2, vagy 3 rész arányban egy kétdecis csészével este lefekvés előtt. Ha az orbáncfüvet váltanád inkább, akkor reggel és délben citromfű, szúrós gyöngyajak, kamilla, komló, és az íz kedvéért egy kevés menta. Ebből is 1-2 decit alkalmanként. A rémálmok a túlzott idegi impulzusok miatt vannak, amiket a kémiai anyagok bomlástermékei, vagy kettős stimuláló hatása vált ki. Ha az orbáncfüvet, vagy a gyógyszert leváltod, akkor mérséklődni fognak normális szintre.

Ezeknek az álmoknak nehéz jelentést tulajdonítani, mert kémiai anyagok stimulálják őket. De mindenképpen tudattalan érzelmi zavart jeleznek.

2015. máj. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tizenéves lány??? Össze vissza iszol eszel mindent és csodálkozol? Meg alkohol? Ezektől egy megtermett felnőtt is megzavarodna.
2015. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de az orbáncfüvet reggel fél hétkor iszom meg. a nervenplege-t meg este kilenckor veszem be. meddig tart az orbáncfű hatása?
2015. máj. 25. 10:17
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha minden nap használod mindkettőt, akkor a kémiai anyagok folyamatosan jelen vannak a szervezetedben. Ez a lényege a nyugtatóknak, és antidepresszánsoknak. Egy állandó szint fenntartása. Éppen ezért reggel, és este különösen magas a két hatóanyag koncentrációja a szervezetben. Le tudnád olvasni nekem a gyógyszered dobozáról, hogy mi a fő hatóanyaga? Abból kiderülne, hogy ütközik e az orbáncfűvel.
2015. máj. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kár volt elkezdeni szedni a dilibogyót.Persze ha súlyosabb pszichiátriai gond, akkor kell, de egy kis depire, szorongásra is felírják ezeket pedig többet árt mint használ.A kérdés, hogy a gyógyszer előtt is voltak-e már ilyen álmaid?

De a történetedből inkább azt veszem ki, hogy a fiú felbukkanásával kezdődtek a félelmek, fura álmok, ez pedig akkor inkább intő jel lehet.Azokkal a fiúkkal, akiket említettél, ne tarts inkább semmilyen kapcsolatot.Orbáncű tea helyett igyál citromfüvet, az nem ütközik semmilyen gyógyszerrel de nagyon jól nyugtat, bár némileg altat, úgyhogy délután célszerűbb, amíg nem szoksz hozzá.

2015. máj. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A Nervenpflege nem gyógyszer, hanem gyógynövény tabletta! Többek között van benne orbáncfű, meg citromfű is. Úgyhogy biztos nem ütik egymást a teával, viszont esetleg lehet h túl sok az orbáncfűből.

Az álmokat pedig szerintem is a pasiddal töltött idő hozta elő -valószínűleg elindított, vagy felhozott benned valami lelki folyamatot. Ne félj, hanem örülj nekik, mert a tudattalanod üzen általuk, és ha komolyan veszed, a lelki fejlődésedet fogják elősegíteni (elsőre lehet h értelmetlen hülyeségnek tűnnek, de valójában van jelentésük). Az mindenképpen jó jel, hogy már többször emlékszel vissza az álmaidra, mint régebben!

2015. máj. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem veszed túl komolyan az álmokat?

A való világban milyen az életed?

2015. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jól tanulok, nincs gondom a családommal meg többnyire osztállyal se. A pasival azért is szakitottam mert még fontos az exem nekem akivel régen együtt voltam. Meg vonzanak a harmincas pasik. Bár a szerelmem is tizenhat éves. Ő kivétel. Egyébként kicsit vashiányos is vagyok.
2015. máj. 25. 14:55
 9/12 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy jobban megmaradnak az álmaid. ne vedd be ezeket a hülyeségeket, amiket be akarnak itt neked beszélni...
2015. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért szakítottál az exeddel? A teste vagy a lelke vonz?

Honnan veszed, hogy a másiknak csak arra kellettél?

2015. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!