Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi ez az egész? Miért nem...

Mi ez az egész? Miért nem megy? Tizenéves lány

Figyelt kérdés

Nekem volt egy hétig pasim. Azon a héten féltem aludni, mindig volt valami fura álmom. A srácnak csak arra kellettem rájöttem, szakítottam. De az álmok nemigen szűnnek! Jó, nem rémálom mindennap de gyakran előfordul hogy értelmetlen hülyeségek. Régen jó ha havonta 4-5 alkalommal álmodtam valamit, amire emlékeztem.

Nervenpflege-t szedek esténként és reggel orbáncfűteát iszom. kávét, energiaitalt hónapok óta hanyagolom.

sportolok hetente. sovány vagyok.


na mondom a legutóbbi éjjelt. ittam este pezsgőt, mert névnap. kb. egy pohárral, aztán pár perc múlva bevettem a nervenplege-t. fél 11 körül aludtam. de ne tudjátok meg mit.

sok cicáink közül az egyik legjelentéktelenebb cicánkat az állatkerti hatalmas ragadozó hüllő (ilyen fekete) megölte a szemem előtt. kimegyek, jön apám (elvált szülők) mondom neki hogy a macskámat kinyírták, de mintha a falnak beszélnék. mert ő siet, mert barátnőzik. és várjatok, mellette a srác akit egy éve nem láttam, egy bajkeverő, utálom, ott van mellette és úgy viselkednek mint a legjobb haverok. még a fülhallgatóm is nála volt! mondtam hogy vegye le, szó nélkül levette. és kb. ennyi. nagyon rossz álom volt, egy intő jel nekem. de ez csak az alkohol hatása volt?


2015. máj. 25. 08:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
akibe szerelmes vagyok azért nem vagyunk együtt mert sokat tanul meg messze él. a másik pedig mindig mondta hogy meg akar dugni. őt mindenki ellenezte.
2015. máj. 25. 18:42
 12/12 noname152678 válasza:
Biztos hogy a gyogyszer hatasa a gyogyszerek egyatalan nem gyogyszerek :) ovatosan es csak igazi szukseg eseten kell bevenni de huzamosabb ideig egyiket se eri meg szedni mert tobbet art mint segit.
2015. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!