Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az elmúlt hetekben, napokban,...

Petruska1020 kérdése:

Az elmúlt hetekben, napokban, többször megjelent egy 5 éves kislány álmomban. Hosszú világosbarna göndör haja van és tudom, hogy ő a lányom? Nem beszélek vele és nem érintem meg.

Figyelt kérdés
Nem tudok róla semmit, csak hogy ott van. Tegnap kiderült, hogy már 5hetes terhes vagyok. Miért álmodok vele?

2014. ápr. 27. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha hetek óta álmodsz vele és csak tegnap derült ki akkor ez igazából csak egy jelzés volt mintha azt mondta volna, hogy "heló szia én létezek"
2014. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudat alatti dolog az álom, a szervezeted tudja, hogy terhes vagy, még ha a tudatod nem is. És: miért: na találd ki.
2014. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

van egy ilyen film, az a címe:

Túlvilág szülötte!

Így kezdődött ahogy te leírtad, de a vége nem happy end lett.

egy gyomorforgató horrorfilm!

2014. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
37%
Szia Petra!Szèp nevedvan!:) ez eggy jel:) hogy foglyák hívni a kisasszonyt/kisssrácot?ha megkèrdezhetem:)?
2014. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
kiviszem a szarvasmarhákat sétálni
2014. ápr. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szerintem kislány szóval Panna nevet fogja kapni, de ha mégis fiúcska lesz akkor Balázs. Köszönöm a válaszaitokat legfőképpen, hogy a szarvasmarhákat ki kell vinni :))))))
2014. máj. 5. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!