Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Régi gyerekkori, visszatérő...

Régi gyerekkori, visszatérő álom vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Volt egy régi rémálmom a volt lakásunkban. Magamat látom föntről, amint alszom. A kép elkezd lassan forogni, majd egyre gyorsul, gyorsul és végül fölébredek. Mikor kinyitom a szemem, ugyanolyan pózban fekszem, mint ahogy az álmomban.

Látomás? Vagy odaföntről jeleztek nekem? Netán őrangyal? Látomás?



2015. jún. 1. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A testen kívüli élmény fogalmát kihagytad a felsorolásból. Az ilyesmit legtöbbször annak kategorizálják be.
2015. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Dr. Herver Péter pszichológus vagyok az ELTE doktora. Azt ajánlom, hogy sürgősen keressen fel egy sámánt vagy áloműzőt. Ez nem vicc. Ez egy komoly dolog.

2015. jún. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen, de ez nem rémálom. Gyerekkoromban rengeteget jártam játéktermekbe, nagy profi voltam és gyakran álmodom azt, hogy ott állok a gépek előtt és nyomom a Mortal Kombatot. Az a tömény cigi füstszagot is érzem olyankor.
2015. jún. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!